Licensed to Sundance Aq. Assoc. Champ Meet
                                       Hy-Tek's Meet Manager 7/19/2007 07:38 PM
                    District A - Riverpoint - July 19, 2007                    
                                    Results                                    
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Nicolette           8 RIVERPOINT-NM          19.34      18.25  
  2 Martinez, Aleah            8 RIVERPOINT-NM          17.87      19.06  
  3 Moots, Clare               7 RIVERPOINT-NM          21.69      20.46  
  4 Reeves, Raegan             6 YMCA                   21.03      21.19  
  5 O'Donnell, Mikelle         7 YMCA                   22.62      21.72  
  6 Shiels, Suzanne            8 MIDTOWN-NM             19.65      21.81  
  7 Anslover, Jamie            8 YMCA                   23.12      22.13  
  8 Martinez, Kayla            6 RIVERPOINT-NM          21.78      22.38  
  9 Moore, Alli                8 RIVERPOINT-NM          21.12      22.43  
 10 Keahbone, Kendra           7 RIVERPOINT-NM          22.50      23.78  
 11 Kuchar, Claudia            7 RIVERPOINT-NM          26.33      24.28  
 12 Meyer-Hagen, Audrey        5 YMCA                   29.36      25.12  
 13 Grant, Hannah              8 MIDTOWN-NM             28.16      26.03  
 14 Deuel, Cristina            7 RIVERPOINT-NM          34.49      26.16  
 15 Wheelock, Juliette         8 RIVERPOINT-NM          27.47      27.29  
 16 Tafoya, Maria              7 CHAMISA                29.03      27.41  
 17 Gabaldon, Ashley           7 CHAMISA                25.28      27.62  
 18 Moots, Cera                6 RIVERPOINT-NM          30.37      27.88  
 19 Sheffield, Keri            8 CHAMISA                32.58      28.84  
 20 Leachman, Reagan           5 RIVERPOINT-NM          33.12      29.32  
 21 Walker, Brigid             8 RIVERPOINT-NM          33.03      31.66  
 22 Leachman, Jade             5 RIVERPOINT-NM          33.62      32.16  
 23 Seaver, Emily              5 YMCA                   45.39      33.03  
 24 Montano, Jene'             7 RIVERPOINT-NM          26.90      33.65  
 25 Hamic, Lauren              6 CHAMISA                30.55      34.12  
 26 Moffat, Mellianda          8 YMCA                   29.64      35.81  
 27 Boren, Kylie               6 CHAMISA                34.91      36.34  
 28 Grant, Abbey               5 MIDTOWN-NM             45.28      40.60  
 29 Hamic, Grete               6 CHAMISA                36.25      47.53  
 30 Seaver, Nicole             4 YMCA                 1:01.96      52.50  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chavez, Anthony            8 MIDTOWN-NM             19.75      18.53  
  2 Vernon, Trenton            8 YMCA                   18.75      18.56  
  3 Perez, Corey               8 RIVERPOINT-NM          18.75      18.81  
  4 Rivas, Rory                8 YMCA                   19.64      18.94  
  5 Thibodeau, Tyler           7 YMCA                   20.12      18.97  
  6 Harlan, Joshua             6 RIVERPOINT-NM          21.13      20.60  
  7 Short, Craig               8 RIVERPOINT-NM          22.63      21.00  
  8 Leachman, Mason            7 RIVERPOINT-NM          21.78      21.16  
  9 Dugger, Jackson            8 YMCA                   24.46      21.84  
 10 Todd, Tyler                7 CHAMISA                24.80      22.03  
 11 Pilon, Ben                 7 MIDTOWN-NM             22.09      24.03  
 12 Hart, Jack                 8 RIVERPOINT-NM          24.45      24.37  
 13 Hart, Keelan               6 RIVERPOINT-NM          25.13      26.16  
 14 Berry, Henry               6 YMCA                   28.94      26.97  
 15 Peasley, Aaron             7 RIVERPOINT-NM          28.00      28.25  
 16 Atkins, Ryan               8 MIDTOWN-NM             31.96      28.37  
 17 Mendoza, Dalton            7 CHAMISA                29.53      29.00  
 18 Peery, Garrett             7 RIVERPOINT-NM          32.59      31.22  
 19 Byndas, John               7 CHAMISA                30.50      31.25  
 20 Sheffield, Adam            6 CHAMISA                34.68      31.90  
 21 Zolyomi, Andras            4 YMCA                   43.16      33.30  
 22 Baca, Zechariah            5 YMCA                   37.24      35.97  
 23 Macherle, Navneet          6 YMCA                   37.44      39.72  
 24 Lewallen, Brennan          8 MIDTOWN-NM             37.58      40.97  
 25 Pilon, Oliver              5 MIDTOWN-NM             43.42      48.06  
 
Event 13  Girls 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stockton, Kara            10 YMCA                   13.85      13.87  
  2 Cook, McKenzie            10 CHAMISA                15.09      14.78  
  3 Fenton, Madison           10 CHAMISA                15.80      15.47  
  3 Stockton, Abby             9 YMCA                   15.58      15.47  
  5 Key, Amanda                9 RIVERPOINT-NM          15.35      15.50  
  6 Jackson-Sagredo, Andrea   10 RIVERPOINT-NM          16.78      15.68  
  7 Herring, Liz              10 MIDTOWN-NM             17.37      16.84  
  8 Aalchus, Alissa            9 RIVERPOINT-NM          17.81      16.91  
  9 Gonzales, Abby             9 MIDTOWN-NM             18.53      17.13  
 10 Pazand, Julia             10 CHAMISA                19.66      17.40  
 11 Giannini, Julie           10 RIVERPOINT-NM          18.09      17.69  
 12 Thibodeau, Kasey          10 YMCA                   17.29      17.81  
 13 Short, Mara               10 RIVERPOINT-NM          17.88      17.94  
 14 Moffat, Rebecca           10 YMCA                   17.05      18.26  
 15 Abdulla, Mais             10 YMCA                   21.25      18.78  
 16 Moore, Katie              10 CHAMISA                18.97      18.94  
 17 Jawad, Ghadah             10 YMCA                   24.77      19.01  
 18 Schneider, Katie           9 CHAMISA                21.47      19.19  
 19 Peasley, Miranda           9 RIVERPOINT-NM          22.03      19.25  
 19 Arnn, Sydney               9 RIVERPOINT-NM          17.69      19.25  
 21 Martin, Ashley            10 CHAMISA                19.59      19.40  
 22 Custer, Amanda             9 YMCA                   18.93      19.50  
 23 Miller, Rose              10 YMCA                   19.91      19.63  
 24 Cameron, Maya              9 YMCA                   20.77      20.19  
 25 Tafoya, Elena              9 CHAMISA                22.16      20.38  
 26 Lopez, Serafina            9 RIVERPOINT-NM          20.18      20.90  
 27 Purrington, Julia         10 RIVERPOINT-NM          21.65      20.94  
 28 Green, Claire              9 MIDTOWN-NM             23.57      21.41  
 29 Flynn, Rachel              9 RIVERPOINT-NM          20.47      22.16  
 30 Pacheco, Nicolette         9 CHAMISA                23.70      22.41  
 31 Thomas, Molly              9 RIVERPOINT-NM          21.55      22.44  
 32 Rivas, Rayne               9 YMCA                   20.30      23.09  
 33 Deuel, Adrianna            9 RIVERPOINT-NM          16.59      23.34  
 34 Maxwell, Maggie            9 RIVERPOINT-NM          25.32      24.85  
 35 Kmatz, Kellison           10 YMCA                   27.19      28.93  
 36 Van Bergen, Taylor         9 RIVERPOINT-NM          30.82      30.98  
 37 Lujan-Flores, Adrianna    10 CHAMISA                39.61      37.91  
 
Event 14  Boys 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Duncan                9 YMCA                   13.34      14.34  
  2 Retter, Michael           10 YMCA                   15.51      14.84  
  3 Meyer-Hagen, Caleb         9 YMCA                   15.98      15.18  
  4 Stanopiewicz, Will         9 YMCA                   15.20      15.38  
  5 Jones, Quentin            10 RIVERPOINT-NM          16.28      15.60  
  6 Chavez, Charles           10 MIDTOWN-NM             16.60      15.69  
  7 Martinez, Marquez         10 RIVERPOINT-NM          16.34      16.43  
  8 Kelly, Nick               10 MIDTOWN-NM             17.28      16.87  
  9 Johnston, Dylan           10 RIVERPOINT-NM          17.72      17.16  
 10 Seaver, Ethan              9 YMCA                   16.87      17.46  
 11 Grant, Ethan               9 MIDTOWN-NM             19.78      17.72  
 12 Carrillo, Ian             10 YMCA                   20.90      18.34  
 13 Anslover, John            10 YMCA                   19.49      18.50  
 14 Powell, Brandon           10 YMCA                   18.01      18.53  
 15 Doyle, Ethan              10 RIVERPOINT-NM          20.00      19.03  
 16 Davis, Austyn             10 RIVERPOINT-NM          18.77      19.44  
 17 Mulroy, Nolan             10 RIVERPOINT-NM          18.26      19.58  
 18 Jawad, Bashar             10 YMCA                   20.01      19.78  
 19 Theoret, Octavian          9 MIDTOWN-NM             24.31      20.94  
 20 Hamic, Will                9 CHAMISA                21.27      22.40  
 21 Moots, Liam               10 RIVERPOINT-NM          28.72      23.10  
 22 Lett, Brandon              9 CHAMISA                24.41      23.15  
 23 Moore, Kyle                9 CHAMISA                23.85      23.16  
 24 Rodriguez, Christian       9 YMCA                   27.26      23.47  
 25 Beck, Payton              10 CHAMISA                29.87      23.63  
 26 King, Tanner               9 CHAMISA                35.34      24.68  
 27 Sedoryk, Samuel            9 CHAMISA                23.59      25.22  
 28 Keahbone, Kameron         10 RIVERPOINT-NM          31.78      27.22  
 29 Boren, Jaden               9 CHAMISA                37.72      27.78  
 
Event 15  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stockton, Nicole          12 YMCA                   28.55      27.53  
  2 House, Cassie             12 CHAMISA                30.57      30.28  
  3 Cavellier, Natalie        12 RIVERPOINT-NM          31.06      30.37  
  4 Hugg, Daryan              11 RIVERPOINT-NM          31.47      30.87  
  5 Fenton, Morgan            12 CHAMISA                34.19      31.81  
  5 Christiansen, Abigayle    11 YMCA                   31.60      31.81  
  7 Kuchar, Abby              12 RIVERPOINT-NM          32.88      32.31  
  8 Tafoya, Vanessa           12 CHAMISA                33.23      33.32  
  9 Pliel-Pino, Tatiana       11 RIVERPOINT-NM          33.03      33.34  
 10 Velott, Kayleigh          12 YMCA                   33.51      34.00  
 11 Hightower, Hailey         11 RIVERPOINT-NM          35.59      34.15  
 12 Peterson, Lauren          12 CHAMISA                34.56      34.44  
 13 Mendoza, Page             11 CHAMISA                37.44      35.40  
 14 Rodriguez, Mikaila        12 YMCA                   40.76      37.60  
 15 Chavez, Darrian           11 RIVERPOINT-NM          31.78      37.87  
 16 Lett, Victoria            12 CHAMISA                37.69      38.09  
 17 Ramey, Paige              11 CHAMISA                41.09      38.29  
 18 Timm, Kate                11 MIDTOWN-NM             40.03      38.41  
 19 Bustos, Samantha          12 RIVERPOINT-NM          40.09      38.50  
 20 Sanchez, Rebecca          12 YMCA                   39.56      38.60  
 21 Caalim, Kiana             11 RIVERPOINT-NM          31.78      39.06  
 22 Lett, Nicole              11 CHAMISA                40.53      39.32  
 23 Rosprim, Mary Catherine   11 RIVERPOINT-NM          40.19      40.34  
 24 Abdulla, Milad            11 YMCA                   42.85      40.40  
 25 Liesse, Jordan            11 CHAMISA                45.03      40.78  
 26 Anslover, Emily           12 YMCA                   42.21      41.05  
 27 Sedoryk, Andrea           12 CHAMISA                41.30      41.50  
 28 Joyce, Brianna            11 CHAMISA                50.18      43.21  
 29 Sheffield, Megan          11 CHAMISA                53.53      45.87  
 30 Laub, Tingting            11 YMCA                   52.57      48.65  
 31 Egan, Kelly               11 YMCA                   51.69      57.07  
 
Event 16  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roberson, Ian             12 YMCA                   31.31      29.52  
  2 Key, Brandon              12 RIVERPOINT-NM          30.40      29.53  
  3 McCravey, Justen          12 CHAMISA                33.78      31.03  
  4 Balmer, NiKolaus          12 CHAMISA                32.35      31.94  
  5 Ibarra, Isaias            11 MIDTOWN-NM             36.16      34.06  
  6 Arroyo, Jeremy            11 RIVERPOINT-NM          36.87      34.69  
  7 Hansen, Andrew            11 RIVERPOINT-NM          38.63      36.13  
  8 Dugger, Drew              11 YMCA                   36.43      36.96  
  9 Ohrberg, Jonas            12 YMCA                   35.88      37.13  
 10 McCollum, Dillon          12 MIDTOWN-NM             41.85      39.47  
 11 Grant, Jacob              12 MIDTOWN-NM             42.08      40.78  
 12 Boren, Tanner             12 CHAMISA                41.56      43.90  
 13 Sanchez, William          11 CHAMISA                44.16      46.84  
 14 Thomas, William           11 RIVERPOINT-NM          49.98      47.28  
 15 Seaver, Mark              11 YMCA                   44.34      48.34  
 16 Bucalo, Dominic           12 CHAMISA                   NT      58.03  
 -- Perez, Kyle               12 RIVERPOINT-NM          35.91         DQ  
 
Event 17  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buser, Rachel             14 YMCA                   26.90      26.90  
  2 Huber, Mary Hannah        14 RIVERPOINT-NM          28.16      27.88  
  3 Heermann, Laura           13 YMCA                   28.83      28.03  
  4 Key, Bridget              14 RIVERPOINT-NM          29.56      29.09  
  5 Foiles, Jenna             13 YMCA                   29.09      29.62  
  6 Salinas, Amy              13 CHAMISA                30.59      30.12  
  7 Rosprim, Claire           14 RIVERPOINT-NM          26.59      31.09  
  8 Stanopiewicz, Jenna       13 YMCA                   32.47      32.69  
  9 Nielsen, Carla            14 CHAMISA                31.53      33.26  
 10 Gonzales, Sarah           13 MIDTOWN-NM             33.65      33.31  
 11 McVeigh, Charlotte        14 YMCA                   33.15      33.56  
 12 Wheller, Elizabeth        13 CHAMISA                37.50      34.31  
 13 Hromas, Isabel            13 CHAMISA                35.38      34.78  
 14 Sanchez, Christy          13 CHAMISA                36.93      35.09  
 15 Ross, Kassidy             13 RIVERPOINT-NM          37.03      35.50  
 16 Gorley, Samantha          13 YMCA                   35.71      35.52  
 17 Moore, Hope               13 CHAMISA                37.05      36.84  
 18 Padilla, Ryannon          13 YMCA                   38.57      37.06  
 19 Estrada, Emily            13 CHAMISA                40.51      37.57  
 20 Byndas, Katie             13 CHAMISA                39.88      39.06  
 21 Reed, Brianna             13 CHAMISA                40.31      41.14  
 
Event 18  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pliel-Pino, Gabriel       14 RIVERPOINT-NM          25.56      25.09  
  2 Berling, Adam             14 YMCA                   25.61      25.38  
  3 Sisson, Ryan              14 RIVERPOINT-NM          26.66      26.76  
  4 Goulart, Igor             14 YMCA                   29.89      29.12  
  5 Chavez, David             13 RIVERPOINT-NM          29.47      29.40  
  6 Doughty, Matthew          14 YMCA                   30.29      31.65  
  7 Hagg, Taylor              13 YMCA                   33.06      32.75  
  8 Christianson, Cameron     13 YMCA                   39.15      34.60  
  9 Tanner, Vance             14 MIDTOWN-NM             37.37      36.69  
 
Event 19  Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huber, Hayley             16 RIVERPOINT-NM          26.81      26.71  
  2 Patterson, Chelsea        18 CHAMISA                26.75      28.00  
  3 Grant, Paige              15 YMCA                   28.10      28.22  
  4 Smatana, Cassie           16 YMCA                   28.87      28.78  
  5 Byndas, Jackie            15 CHAMISA                28.12      28.84  
  6 McCravey, Megan           15 CHAMISA                29.75      29.03  
  7 Potter, Bianca            15 YMCA                   31.57      32.32  
  8 Deuel, Daniela            16 RIVERPOINT-NM          35.25      34.84  
 
Event 20  Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kaula, Kalani             15 YMCA                   22.67      22.87  
  2 Hagg, Mickey              16 YMCA                   25.10      24.63  
  3 Brooks, David             16 YMCA                   26.16      25.03  
  4 Burdge, Colin             17 YMCA                   25.43      25.34  
  5 Bachicha, Andrew          18 MIDTOWN-NM             25.67      26.15  
  6 Herring, Andrew           16 MIDTOWN-NM             26.03      26.28  
  7 Gonzales, Josh            15 MIDTOWN-NM             27.87      27.98  
  8 Berling, Ben              15 YMCA                   29.02      28.09  
  9 Seeley, Matthew           15 RIVERPOINT-NM          28.69      28.48  
 10 Chavez, Daniel            15 RIVERPOINT-NM          28.65      28.69  
 11 Ballance, Ben             16 MIDTOWN-NM             31.18      29.56  
 12 Brown, Kurik              15 YMCA                   32.00      30.97  
 
Event 21  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Claire        7 YMCA                 1:39.46    1:40.56  
  2 Jones, Savannah            8 RIVERPOINT-NM        1:45.81    1:43.66  
  3 Stucker, Kayli             8 RIVERPOINT-NM        1:56.93    1:54.03  
  4 Moore, Alli                8 RIVERPOINT-NM        2:07.31    2:09.38  
  5 Salinas, Haley             7 CHAMISA              2:56.95    2:58.90  
 
Event 22  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sturdevant, Trey           7 YMCA                 1:46.55    1:40.66  
  2 Chavez, Anthony            8 MIDTOWN-NM           1:59.39    1:57.60  
  3 Senn, Alan                 7 RIVERPOINT-NM        2:10.16    2:01.28  
  4 Vernon, Trenton            8 YMCA                 2:03.35    2:03.97  
  5 Leachman, Mason            7 RIVERPOINT-NM        2:14.25    2:05.28  
  6 Mendoza, Dalton            7 CHAMISA              3:00.98    3:05.41  
 
Event 23  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Jewel        10 YMCA                 1:27.79    1:23.75  
  2 Parra, Samantha           10 RIVERPOINT-NM        1:28.91    1:27.03  
  3 Whitezell, Harlee         10 RIVERPOINT-NM        1:33.97    1:29.97  
  4 Sturdevant, Lee           10 YMCA                 1:35.16    1:32.40  
  5 Abeita, Tracee            10 YMCA                 1:42.69    1:39.28  
  6 Senn, Megan               10 RIVERPOINT-NM        1:42.06    1:39.97  
  7 Jones, Suzanne            10 RIVERPOINT-NM        1:40.28    1:40.85  
  8 Clifford, Kaylyn          10 RIVERPOINT-NM        1:42.35    1:42.16  
  9 Talmadge, Samantha        10 RIVERPOINT-NM        1:48.97    1:44.00  
 10 Seigel, Jenna              9 YMCA                 1:45.12    1:45.31  
 11 Spooner, Tristen           9 CHAMISA              1:50.24    1:47.85  
 12 Kmatz, Kellison           10 YMCA                 1:46.12    2:38.60  
 
Event 24  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruckman, Monty           10 YMCA                 1:20.12    1:27.35  
  2 Zolyomi, Bence             9 YMCA                 1:32.43    1:32.28  
  3 Chavez, Charles           10 MIDTOWN-NM           1:45.70    1:34.72  
  4 Johannes, Seth             9 YMCA                 1:34.67    1:34.92  
  5 Langsfeld, Jeremy         10 YMCA                 1:36.30    1:35.28  
  6 Salazar, Javier           10 CHAMISA              1:58.54    1:43.53  
  7 Macherle, Anand           10 YMCA                 1:56.01    1:44.07  
  8 Seaver, Ethan              9 YMCA                 1:52.39    1:49.81  
  9 Strebe, Luke               9 RIVERPOINT-NM        2:14.72    2:01.94  
 10 Jawad, Bashar             10 YMCA                 1:44.56    2:21.59  
 
Event 25  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hugg, Daryan              11 RIVERPOINT-NM        1:25.06    1:22.22  
  2 Talmadge, Arianna         12 RIVERPOINT-NM        1:25.43    1:22.88  
  3 Peery, Leah               11 RIVERPOINT-NM        1:36.07    1:33.28  
  4 Mendoza, Page             11 CHAMISA              1:36.15    1:33.31  
 
Event 26  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johannes, Karl            12 YMCA                 1:18.06    1:16.91  
  2 Berling, Sammy            12 YMCA                 1:19.23    1:17.88  
  3 Key, Cody                 12 RIVERPOINT-NM        1:21.25    1:17.90  
  4 Roberson, Ian             12 YMCA                 1:20.75    1:19.87  
  5 Chesire, Jayd             12 RIVERPOINT-NM        1:31.18    1:24.18  
  6 Langsfeld, John Paul      12 YMCA                 1:25.18    1:24.28  
  7 Moore, Julian             11 YMCA                 1:26.04    1:25.64  
  8 Arroyo, Jeremy            11 RIVERPOINT-NM        1:43.29    1:42.03  
 
Event 27  Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Michelle          14 YMCA                 1:07.57    1:08.31  
  2 Buser, Rachel             14 YMCA                 1:09.17    1:08.65  
  3 Foiles, Jenna             13 YMCA                 1:18.23    1:15.59  
  4 Liesse, Rachel            14 CHAMISA              1:18.02    1:17.97  
  5 McVeigh, Charlotte        14 YMCA                 1:29.70    1:27.19  
 
Event 28  Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Tristan          14 YMCA                 1:00.46    1:03.37  
  2 Bruckman, Charles         13 YMCA                 1:14.50    1:14.53  
  3 Roberson, Warren          13 YMCA                 1:19.06    1:17.28  
  4 Mascarenas, Joseph        13 RIVERPOINT-NM        1:22.93    1:21.09  
  5 Doughty, Matthew          14 YMCA                 1:34.42    1:36.51  
  6 Christianson, Cameron     13 YMCA                 1:52.84    1:38.65  
 -- Ibarra, Dario             13 MIDTOWN-NM           1:25.72         DQ  
 
Event 29  Women 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huber, Hayley             16 RIVERPOINT-NM        1:08.21    1:08.69  
  2 Bachicha, Anne            15 MIDTOWN-NM           1:14.20    1:12.72  
  3 Boivin, Aubree            17 YMCA                 1:16.58    1:14.22  
  4 McCravey, Megan           15 CHAMISA              1:23.18    1:18.41  
  5 Mele, Serae               15 CHAMISA              1:23.56    1:19.43  
  6 Motley, Marissa           16 YMCA                 1:20.87    1:21.03  
  7 Potter, Bianca            15 YMCA                 1:29.27    1:25.47  
 
Event 30  Men 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kaula, Kalani             15 YMCA                   58.12      59.47  
  2 Bennett, Trevor           16 YMCA                 1:01.11    1:02.05  
  3 Langsfeld, Joel           16 YMCA                 1:03.49    1:02.41  
  4 Kelly, Tyler              18 MIDTOWN-NM           1:05.77    1:05.25  
  5 Brooks, David             16 YMCA                 1:10.21    1:05.66  
  6 Frodgue, Niko             16 YMCA                 1:08.58    1:06.75  
  7 Brooks, Paul              17 YMCA                 1:10.50    1:09.44  
  8 Herring, Andrew           16 MIDTOWN-NM           1:14.53    1:12.07  
  9 Gonzales, Josh            15 MIDTOWN-NM           1:16.56    1:14.85  
 10 Ballance, Ben             16 MIDTOWN-NM           1:25.96    1:20.22  
 11 Arroyo, Jordon            16 RIVERPOINT-NM        1:22.06    1:20.28  
 12 Brown, Kurik              15 YMCA                 1:27.76    1:25.16  
 
Event 31  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Donnell, Mikelle         7 YMCA                   24.39      23.22  
  2 Jones, Nicolette           8 RIVERPOINT-NM          25.19      23.97  
  3 Keahbone, Kendra           7 RIVERPOINT-NM          28.34      24.60  
  4 Moots, Clare               7 RIVERPOINT-NM          24.78      24.85  
  5 Reeves, Raegan             6 YMCA                   28.52      27.38  
  6 Martin, Kelsey             8 RIVERPOINT-NM          25.16      27.47  
  7 Cook, Hannah               8 CHAMISA                31.08      28.56  
  8 Meyer-Hagen, Audrey        5 YMCA                   28.81      28.65  
  9 Boren, Kylie               6 CHAMISA                30.37      29.03  
 10 Anslover, Jamie            8 YMCA                   28.42      29.07  
 11 Moots, Cera                6 RIVERPOINT-NM          29.87      29.12  
 12 Tafoya, Maria              7 CHAMISA                31.50      29.47  
 13 Wheelock, Juliette         8 RIVERPOINT-NM          29.38      29.87  
 14 Salinas, Haley             7 CHAMISA                34.68      33.43  
 15 Walker, Brigid             8 RIVERPOINT-NM          36.09      33.47  
 16 Hamic, Lauren              6 CHAMISA                43.47      35.82  
 17 Montano, Jene'             7 RIVERPOINT-NM          36.12      37.06  
 18 Gabaldon, Ashley           7 CHAMISA                36.32      37.32  
 19 Hamic, Grete               6 CHAMISA                41.22      37.81  
 20 Leachman, Jade             5 RIVERPOINT-NM          41.07      38.41  
 21 Moffat, Mellianda          8 YMCA                   34.86      39.05  
 22 Seaver, Emily              5 YMCA                   43.97      40.12  
 23 Grant, Abbey               5 MIDTOWN-NM             54.87      42.22  
 24 Leachman, Reagan           5 RIVERPOINT-NM          37.37      42.62  
 25 Sheffield, Keri            8 CHAMISA                48.22      44.37  
 26 Seaver, Nicole             4 YMCA                   51.04      46.77  
 
Event 32  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sturdevant, Trey           7 YMCA                   22.80      22.94  
  2 Davis, Brandon             8 RIVERPOINT-NM          24.40      25.18  
  3 Perez, Corey               8 RIVERPOINT-NM          26.15      26.75  
  4 Short, Craig               8 RIVERPOINT-NM          24.97      27.35  
  5 Thibodeau, Tyler           7 YMCA                   24.78      27.57  
  6 McAnally, Benjamin         8 RIVERPOINT-NM          34.06      28.50  
  7 Todd, Tyler                7 CHAMISA                27.78      28.72  
  8 Senn, Alan                 7 RIVERPOINT-NM          28.81      29.30  
  9 Pilon, Ben                 7 MIDTOWN-NM             24.69      29.62  
 10 Hart, Jack                 8 RIVERPOINT-NM          29.07      31.41  
 11 Peasley, Aaron             7 RIVERPOINT-NM          29.84      32.25  
 12 Berry, Henry               6 YMCA                   30.80      32.63  
 13 Hart, Keelan               6 RIVERPOINT-NM          34.06      34.63  
 14 Mendoza, Dalton            7 CHAMISA                37.08      38.85  
 15 Byndas, John               7 CHAMISA                40.47      43.95  
 16 Baca, Zechariah            5 YMCA                   41.58      44.25  
 17 Macherle, Navneet          6 YMCA                   47.31      46.03  
 18 Lewallen, Brennan          8 MIDTOWN-NM             44.75      48.56  
 19 Zolyomi, Andras            4 YMCA                   53.75      50.10  
 20 Pilon, Oliver              5 MIDTOWN-NM           1:09.83    1:06.25  
 
Event 33  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Jewel        10 YMCA                   18.96      17.78  
  2 Jackson-Sagredo, Andrea   10 RIVERPOINT-NM          18.91      18.37  
  3 Whitezell, Harlee         10 RIVERPOINT-NM          20.03      19.25  
  4 Stockton, Abby             9 YMCA                   19.90      19.88  
  5 Key, Amanda                9 RIVERPOINT-NM          20.35      20.10  
  6 Hightower, Kaycee          9 RIVERPOINT-NM          18.84      20.13  
  7 Sturdevant, Lee           10 YMCA                   19.11      20.32  
  8 Abeita, Tracee            10 YMCA                   20.62      21.07  
  9 Montano, Gabriela         10 RIVERPOINT-NM          22.60      21.37  
 10 Thibodeau, Kasey          10 YMCA                   22.68      21.58  
 11 Short, Mara               10 RIVERPOINT-NM          22.00      22.81  
 12 Gonzales, Abby             9 MIDTOWN-NM             22.62      22.94  
 13 Stucker, Georgiana        10 RIVERPOINT-NM          23.16      23.15  
 14 Seigel, Jenna              9 YMCA                   22.27      23.53  
 15 Custer, Amanda             9 YMCA                   23.23      23.72  
 16 Peasley, Miranda           9 RIVERPOINT-NM          23.22      24.12  
 17 Martin, Ashley            10 CHAMISA                26.13      24.21  
 18 Purrington, Julia         10 RIVERPOINT-NM          27.56      24.56  
 19 Rivas, Rayne               9 YMCA                   26.65      24.78  
 20 Miller, Rose              10 YMCA                   24.62      25.01  
 21 Talmadge, Samantha        10 RIVERPOINT-NM          24.97      25.03  
 22 Cameron, Maya              9 YMCA                   24.53      25.50  
 23 Abdulla, Mais             10 YMCA                   32.53      25.88  
 24 Schneider, Katie           9 CHAMISA                28.69      26.19  
 25 Tafoya, Elena              9 CHAMISA                28.75      27.28  
 26 Jawad, Ghadah             10 YMCA                   26.69      27.85  
 27 Pacheco, Nicolette         9 CHAMISA                28.27      28.81  
 28 Maxwell, Maggie            9 RIVERPOINT-NM          26.69      30.39  
 29 Thomas, Molly              9 RIVERPOINT-NM          28.69      30.47  
 30 Van Bergen, Taylor         9 RIVERPOINT-NM          43.20      42.16  
 
Event 34  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Duncan                9 YMCA                   17.00      18.11  
  2 Zolyomi, Bence             9 YMCA                   19.64      18.86  
  3 Meyer-Hagen, Caleb         9 YMCA                   19.75      20.00  
  4 Clifford, Troy             9 RIVERPOINT-NM          20.59      20.06  
  5 Martinez, Marquez         10 RIVERPOINT-NM          21.28      20.40  
  6 Salazar, Santiago          9 CHAMISA                22.56      20.53  
  7 Kelly, Nick               10 MIDTOWN-NM             20.81      21.47  
  8 Harlan, Jacob              9 RIVERPOINT-NM          21.88      21.81  
  9 Macherle, Anand           10 YMCA                   23.58      23.44  
 10 Theoret, Octavian          9 MIDTOWN-NM             24.75      24.00  
 11 Doyle, Ethan              10 RIVERPOINT-NM          23.53      24.16  
 12 Carrillo, Ian             10 YMCA                   23.42      25.22  
 13 Hamic, Will                9 CHAMISA                30.13      27.16  
 14 Davis, Austyn             10 RIVERPOINT-NM          25.28      28.12  
 15 Moore, Kyle                9 CHAMISA                24.44      28.37  
 16 Mulroy, Nolan             10 RIVERPOINT-NM          28.44      28.44  
 17 King, Tanner               9 CHAMISA                29.07      30.17  
 18 Moots, Liam               10 RIVERPOINT-NM          28.97      31.69  
 19 Rodriguez, Christian       9 YMCA                   36.72      33.35  
 
Event 35  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 House, Cassie             12 CHAMISA                36.02      35.69  
  2 Hugg, Daryan              11 RIVERPOINT-NM          36.93      37.32  
  3 Velott, Kayleigh          12 YMCA                   42.91      37.83  
  4 Tafoya, Vanessa           12 CHAMISA                39.77      37.94  
  5 Glass, Kaitlyn            12 RIVERPOINT-NM          37.34      38.00  
  6 Fenton, Morgan            12 CHAMISA                44.98      41.22  
  7 Mendoza, Page             11 CHAMISA                46.10      41.23  
  8 Huerta, Nica              12 CHAMISA                41.65      42.88  
  9 Hightower, Hailey         11 RIVERPOINT-NM          42.31      43.22  
 10 Peterson, Lauren          12 CHAMISA                39.52      43.81  
 11 Anslover, Emily           12 YMCA                   48.25      43.84  
 12 McGuire, Karen            12 RIVERPOINT-NM          47.40      44.31  
 13 Sanchez, Rebecca          12 YMCA                   43.14      45.87  
 14 Caalim, Kiana             11 RIVERPOINT-NM          47.46      47.65  
 15 Bustos, Samantha          12 RIVERPOINT-NM          49.71      48.54  
 16 Lett, Victoria            12 CHAMISA                47.82      49.89  
 17 Ramey, Paige              11 CHAMISA                51.75      50.62  
 18 Sedoryk, Andrea           12 CHAMISA                50.65      50.95  
 19 Rosprim, Mary Catherine   11 RIVERPOINT-NM          50.09      50.98  
 20 Liesse, Jordan            11 CHAMISA                53.27      52.40  
 21 Laub, Tingting            11 YMCA                 1:02.05      58.84  
 -- Timm, Kate                11 MIDTOWN-NM             56.90         DQ  
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Key, Brandon              12 RIVERPOINT-NM          37.98      33.91  
  2 Johannes, Karl            12 YMCA                   34.82      34.03  
  3 Key, Cody                 12 RIVERPOINT-NM          36.59      34.75  
  4 Berling, Sammy            12 YMCA                   35.91      35.94  
  5 Chesire, Jayd             12 RIVERPOINT-NM          41.03      37.34  
  6 Balmer, NiKolaus          12 CHAMISA                42.22      38.38  
  7 Dugger, Drew              11 YMCA                   48.25      46.38  
  8 Perez, Kyle               12 RIVERPOINT-NM          45.09      46.75  
  9 Hansen, Andrew            11 RIVERPOINT-NM          49.53      46.81  
 10 Ibarra, Isaias            11 MIDTOWN-NM             47.22      46.91  
 11 McCollum, Dillon          12 MIDTOWN-NM             54.81      47.94  
 12 Seaver, Mark              11 YMCA                   49.80      50.72  
 13 Thomas, William           11 RIVERPOINT-NM        1:01.12    1:01.88  
 
Event 37  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Michelle          14 YMCA                 1:07.36    1:07.47  
  2 Huber, Mary Hannah        14 RIVERPOINT-NM        1:11.10    1:10.57  
  3 Heermann, Laura           13 YMCA                 1:18.85    1:14.75  
  4 Key, Bridget              14 RIVERPOINT-NM        1:16.16    1:15.44  
  5 Dobson, Jackie            14 YMCA                 1:26.08    1:19.41  
  6 Johannes, Natalie         14 YMCA                 1:27.00    1:22.59  
  7 Langsfeld, Candace        14 YMCA                 1:20.05    1:24.50  
  8 Gorley, Samantha          13 YMCA                 1:32.77    1:24.65  
  9 Salinas, Amy              13 CHAMISA              1:28.97    1:26.78  
 10 Stanopiewicz, Jenna       13 YMCA                 1:30.84    1:29.94  
 11 Padilla, Ryannon          13 YMCA                 1:48.93    1:37.22  
 
Event 38  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Tristan          14 YMCA                 1:01.07    1:04.60  
  2 Mascarenas, Joseph        13 RIVERPOINT-NM        1:24.16    1:24.63  
  3 Hagg, Taylor              13 YMCA                 1:44.38    1:30.31  
 
Event 39  Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grant, Paige              15 YMCA                 1:16.98    1:11.78  
  2 Byndas, Jackie            15 CHAMISA              1:14.50    1:13.53  
  3 Bachicha, Anne            15 MIDTOWN-NM           1:15.89    1:13.88  
  4 Hightower, Rylie          15 RIVERPOINT-NM        1:16.07    1:15.88  
  5 Motley, Marissa           16 YMCA                 1:25.68    1:21.06  
  6 Potter, Bianca            15 YMCA                 1:27.00    1:26.23  
  7 Price, Amber              15 RIVERPOINT-NM        1:38.15    1:34.07  
 
Event 40  Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Trevor           16 YMCA                 1:03.30    1:02.81  
  2 Hagg, Mickey              16 YMCA                 1:01.98    1:02.98  
  3 Brooks, Paul              17 YMCA                 1:16.44    1:10.18  
  4 Brown, Kurik              15 YMCA                 1:39.09    1:34.28  
  5 Chavez, Daniel            15 RIVERPOINT-NM        1:34.93    1:36.39  
 
Event 51  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Savannah            8 RIVERPOINT-NM          43.50      42.42  
  2 Moore, Alli                8 RIVERPOINT-NM          51.22      49.06  
  3 O'Donnell, Mikelle         7 YMCA                   51.97      49.88  
  4 Cook, Hannah               8 CHAMISA                55.46      50.97  
  5 Shiels, Suzanne            8 MIDTOWN-NM             48.86      51.38  
  6 Martin, Kelsey             8 RIVERPOINT-NM          52.38      53.22  
  7 Keahbone, Kendra           7 RIVERPOINT-NM        1:04.03      55.18  
  8 Wheelock, Juliette         8 RIVERPOINT-NM        1:10.15    1:07.41  
  9 Moots, Cera                6 RIVERPOINT-NM        1:14.75    1:07.97  
 10 Leachman, Reagan           5 RIVERPOINT-NM        1:20.01    1:11.24  
 11 Leachman, Jade             5 RIVERPOINT-NM        1:22.28    1:19.34  
 12 Grant, Abbey               5 MIDTOWN-NM           1:49.22    1:34.56  
 
Event 52  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chavez, Anthony            8 MIDTOWN-NM             47.03      41.25  
  2 Davis, Brandon             8 RIVERPOINT-NM          44.94      45.22  
  3 Rivas, Rory                8 YMCA                   49.09      45.59  
  3 Short, Craig               8 RIVERPOINT-NM          51.12      45.59  
  5 Perez, Corey               8 RIVERPOINT-NM          45.56      46.22  
  6 Harlan, Joshua             6 RIVERPOINT-NM          48.06      47.27  
  7 Dugger, Jackson            8 YMCA                 1:03.63      52.97  
  8 McAnally, Benjamin         8 RIVERPOINT-NM          56.44      54.03  
  9 Hart, Keelan               6 RIVERPOINT-NM          59.69    1:01.34  
 10 Peasley, Aaron             7 RIVERPOINT-NM        1:03.91    1:02.44  
 11 Atkins, Ryan               8 MIDTOWN-NM           1:13.00    1:03.87  
 12 Peery, Garrett             7 RIVERPOINT-NM        1:23.34    1:08.47  
 
Event 53  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stockton, Kara            10 YMCA                   31.22      29.90  
  2 Cook, McKenzie            10 CHAMISA                36.12      33.03  
  3 Parra, Samantha           10 RIVERPOINT-NM          33.56      33.28  
  4 Fenton, Madison           10 CHAMISA                35.84      33.38  
  5 Herring, Liz              10 MIDTOWN-NM             42.75      36.59  
  6 Jackson-Sagredo, Andrea   10 RIVERPOINT-NM          38.07      36.72  
  7 Senn, Megan               10 RIVERPOINT-NM          39.78      38.22  
  8 Giannini, Julie           10 RIVERPOINT-NM          37.92      38.32  
  9 Jones, Suzanne            10 RIVERPOINT-NM          29.75      38.72  
 10 Pazand, Julia             10 CHAMISA                44.78      39.40  
 11 Spooner, Tristen           9 CHAMISA                46.17      39.78  
 12 Clifford, Kaylyn          10 RIVERPOINT-NM          41.12      39.87  
 13 Montano, Gabriela         10 RIVERPOINT-NM          42.60      40.28  
 14 Moore, Katie              10 CHAMISA                46.00      42.91  
 15 Stucker, Georgiana        10 RIVERPOINT-NM          46.84      44.28  
 16 Lopez, Serafina            9 RIVERPOINT-NM          46.56      44.75  
 17 Martin, Ashley            10 CHAMISA                45.79      49.60  
 18 Maxwell, Maggie            9 RIVERPOINT-NM             NT    1:05.16  
 19 Van Bergen, Taylor         9 RIVERPOINT-NM        1:13.53    1:20.31  
 -- Key, Amanda                9 RIVERPOINT-NM          35.19         DQ  
 
Event 54  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Duncan                9 YMCA                   28.99      30.59  
  2 Bruckman, Monty           10 YMCA                   33.75      32.88  
  3 Retter, Michael           10 YMCA                   35.53      33.56  
  4 Stanopiewicz, Will         9 YMCA                   35.26      34.84  
  5 Chavez, Charles           10 MIDTOWN-NM             39.75      36.06  
  6 Clifford, Troy             9 RIVERPOINT-NM          39.03      36.38  
  7 Johannes, Seth             9 YMCA                   37.75      36.91  
  8 Jones, Quentin            10 RIVERPOINT-NM          37.50      37.72  
  9 Johnston, Dylan           10 RIVERPOINT-NM          41.01      39.25  
 10 Grant, Ethan               9 MIDTOWN-NM             47.19      41.34  
 11 Harlan, Jacob              9 RIVERPOINT-NM          44.09      41.53  
 12 Doyle, Ethan              10 RIVERPOINT-NM          44.97      41.75  
 13 Davis, Austyn             10 RIVERPOINT-NM          40.50      43.41  
 14 Powell, Brandon           10 YMCA                   39.12      44.34  
 15 Strebe, Luke               9 RIVERPOINT-NM          46.25      48.10  
 16 Hamic, Will                9 CHAMISA                51.80      51.90  
 17 Keahbone, Kameron         10 RIVERPOINT-NM        1:31.66      57.56  
 18 Moots, Liam               10 RIVERPOINT-NM          57.53      59.28  
 
Event 55  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stockton, Nicole          12 YMCA                 1:05.38    1:03.47  
  2 House, Cassie             12 CHAMISA              1:11.19    1:06.40  
  3 Cavellier, Natalie        12 RIVERPOINT-NM        1:10.56    1:08.19  
  4 Tafoya, Vanessa           12 CHAMISA              1:18.71    1:12.56  
  5 Kuchar, Abby              12 RIVERPOINT-NM        1:17.81    1:14.51  
  6 Glass, Kaitlyn            12 RIVERPOINT-NM        1:17.16    1:15.53  
  7 Pliel-Pino, Tatiana       11 RIVERPOINT-NM        1:17.22    1:18.34  
  8 Chavez, Darrian           11 RIVERPOINT-NM        1:31.06    1:26.31  
  9 Abdulla, Milad            11 YMCA                 1:55.86    1:27.97  
 10 Timm, Kate                11 MIDTOWN-NM           1:30.34    1:29.00  
 11 Caalim, Kiana             11 RIVERPOINT-NM        1:15.99    1:30.66  
 12 Joyce, Brianna            11 CHAMISA              1:40.62    1:41.59  
 
Event 56  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johannes, Karl            12 YMCA                 1:08.87    1:05.59  
  2 Key, Brandon              12 RIVERPOINT-NM        1:08.82    1:05.91  
  3 Roberson, Ian             12 YMCA                 1:12.15    1:08.41  
  4 Key, Cody                 12 RIVERPOINT-NM        1:10.16    1:08.88  
  5 Chesire, Jayd             12 RIVERPOINT-NM        1:19.63    1:12.15  
  6 McCravey, Justen          12 CHAMISA              1:18.22    1:12.35  
  7 Ohrberg, Jonas            12 YMCA                 1:22.00    1:20.75  
  8 Perez, Kyle               12 RIVERPOINT-NM        1:21.03    1:25.47  
  9 McCollum, Dillon          12 MIDTOWN-NM           1:35.60    1:30.91  
 10 Grant, Jacob              12 MIDTOWN-NM           1:35.45    1:35.38  
 11 Boren, Tanner             12 CHAMISA              1:50.27    1:43.38  
 12 Sanchez, William          11 CHAMISA              1:43.86    1:50.53  
 
Event 57  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huber, Mary Hannah        14 RIVERPOINT-NM        1:01.81      59.91  
  2 Heermann, Laura           13 YMCA                 1:05.36    1:00.28  
  3 Frodgue, Jazmyne          14 YMCA                 1:06.78    1:03.84  
  4 Key, Bridget              14 RIVERPOINT-NM        1:08.44    1:05.07  
  5 Liesse, Rachel            14 CHAMISA              1:08.68    1:06.16  
  6 Salinas, Amy              13 CHAMISA              1:12.35    1:07.90  
  7 Stanopiewicz, Jenna       13 YMCA                 1:15.71    1:11.06  
  8 Rosprim, Claire           14 RIVERPOINT-NM        1:15.43    1:12.19  
  9 Nielsen, Carla            14 CHAMISA              1:13.42    1:13.94  
 10 Kuchar, Jenna             13 RIVERPOINT-NM        1:18.16    1:17.56  
 11 Wheller, Elizabeth        13 CHAMISA              1:25.59    1:18.00  
 12 Hromas, Isabel            13 CHAMISA              1:21.91    1:18.88  
 13 Gonzales, Sarah           13 MIDTOWN-NM           1:16.75    1:19.32  
 14 Sanchez, Christy          13 CHAMISA              1:27.06    1:21.04  
 15 Ross, Kassidy             13 RIVERPOINT-NM        1:20.37    1:21.81  
 16 Moore, Hope               13 CHAMISA              1:26.63    1:25.59  
 17 Padilla, Ryannon          13 YMCA                 1:33.89    1:26.70  
 18 Estrada, Emily            13 CHAMISA              1:38.57    1:30.78  
 19 Byndas, Katie             13 CHAMISA              1:43.49    1:35.28  
 
Event 58  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Berling, Adam             14 YMCA                   59.82      55.66  
  2 Pliel-Pino, Gabriel       14 RIVERPOINT-NM          58.50      57.16  
  3 Sisson, Ryan              14 RIVERPOINT-NM        1:00.31    1:00.22  
  4 Bruckman, Charles         13 YMCA                 1:05.25    1:05.66  
  5 Chavez, David             13 RIVERPOINT-NM        1:11.68    1:07.40  
  6 Goulart, Igor             14 YMCA                 1:07.09    1:07.82  
  7 Ibarra, Dario             13 MIDTOWN-NM           1:15.35    1:09.25  
  8 Doughty, Matthew          14 YMCA                 1:23.93    1:18.65  
  9 Christianson, Cameron     13 YMCA                 1:37.84    1:21.12  
 10 Tanner, Vance             14 MIDTOWN-NM           1:26.47    1:21.16  
 
Event 59  Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huber, Hayley             16 RIVERPOINT-NM          58.78      58.50  
  2 Patterson, Chelsea        18 CHAMISA              1:04.82    1:00.00  
  3 McCravey, Megan           15 CHAMISA              1:05.25    1:02.43  
  4 Hightower, Rylie          15 RIVERPOINT-NM        1:05.03    1:03.32  
  5 Smatana, Cassie           16 YMCA                 1:07.29    1:06.29  
  6 Mele, Serae               15 CHAMISA              1:10.91    1:09.50  
  7 Motley, Marissa           16 YMCA                 1:09.55    1:09.91  
  8 Price, Amber              15 RIVERPOINT-NM        1:19.56    1:12.22  
 
Event 60  Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kaula, Kalani             15 YMCA                   50.13      50.94  
  2 Kelly, Tyler              18 MIDTOWN-NM             54.91      54.15  
  3 Hagg, Mickey              16 YMCA                   54.84      55.59  
  4 Burdge, Colin             17 YMCA                   58.97      56.89  
  5 Herring, Andrew           16 MIDTOWN-NM             59.47      58.00  
  6 Bachicha, Andrew          18 MIDTOWN-NM           1:01.09      58.82  
  7 Arroyo, Jordon            16 RIVERPOINT-NM        1:06.50    1:05.44  
  8 Seeley, Matthew           15 RIVERPOINT-NM        1:06.10    1:05.46  
  9 Chavez, Daniel            15 RIVERPOINT-NM        1:06.56    1:08.19  
 
Event 61  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Claire        7 YMCA                   21.36      21.16  
  2 Jones, Nicolette           8 RIVERPOINT-NM          23.75      24.84  
  3 Martinez, Aleah            8 RIVERPOINT-NM          24.72      25.13  
  4 Stucker, Kayli             8 RIVERPOINT-NM          24.81      25.41  
  5 Gabaldon, Ashley           7 CHAMISA                26.56      28.97  
  6 Martinez, Kayla            6 RIVERPOINT-NM          28.38      29.53  
  7 Shiels, Suzanne            8 MIDTOWN-NM             29.85      29.84  
  8 Walker, Brigid             8 RIVERPOINT-NM          33.06      30.03  
  9 Moots, Clare               7 RIVERPOINT-NM          29.69      30.94  
 10 Meyer-Hagen, Audrey        5 YMCA                   32.22      33.03  
 11 Grant, Hannah              8 MIDTOWN-NM             38.41      33.81  
 12 Cook, Hannah               8 CHAMISA                33.93      34.32  
 13 Kuchar, Claudia            7 RIVERPOINT-NM          36.44      36.15  
 14 Salinas, Haley             7 CHAMISA                39.15      37.78  
 15 Hamic, Grete               6 CHAMISA                37.05      38.06  
 15 Deuel, Cristina            7 RIVERPOINT-NM          39.82      38.06  
 17 Hamic, Lauren              6 CHAMISA                39.90      40.50  
 18 Tafoya, Maria              7 CHAMISA                43.41      43.00  
 19 Sheffield, Keri            8 CHAMISA                40.51      46.78  
 20 Seaver, Emily              5 YMCA                   50.28      53.85  
 21 Seaver, Nicole             4 YMCA                 1:17.12    1:09.73  
 
Event 62  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sturdevant, Trey           7 YMCA                   23.40      23.38  
  2 Leachman, Mason            7 RIVERPOINT-NM          25.15      25.84  
  3 Hart, Jack                 8 RIVERPOINT-NM          26.94      26.50  
  4 Pilon, Ben                 7 MIDTOWN-NM             29.65      29.25  
  5 Senn, Alan                 7 RIVERPOINT-NM          29.81      29.66  
  6 Berry, Henry               6 YMCA                   31.46      30.38  
  7 Todd, Tyler                7 CHAMISA                39.39      33.44  
  8 Peery, Garrett             7 RIVERPOINT-NM          34.91      36.81  
  9 Byndas, John               7 CHAMISA                37.68      37.81  
 10 Lewallen, Brennan          8 MIDTOWN-NM             40.92      41.70  
 11 Pilon, Oliver              5 MIDTOWN-NM             44.94      46.57  
 12 Zolyomi, Andras            4 YMCA                 1:01.31      50.47  
 13 Sheffield, Adam            6 CHAMISA                48.39      50.84  
 14 Baca, Zechariah            5 YMCA                   54.19      54.50  
 -- McAnally, Benjamin         8 RIVERPOINT-NM          29.18         DQ  
 
Event 63  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stockton, Kara            10 YMCA                   18.40      18.35  
  2 Jones, Suzanne            10 RIVERPOINT-NM          21.71      20.85  
  3 Spooner, Tristen           9 CHAMISA                22.18      21.31  
  4 Sturdevant, Lee           10 YMCA                   21.42      21.47  
  5 Talmadge, Samantha        10 RIVERPOINT-NM          22.19      22.29  
  6 Giannini, Julie           10 RIVERPOINT-NM          23.67      22.31  
  7 Hightower, Kaycee          9 RIVERPOINT-NM          21.66      22.34  
  8 Stucker, Georgiana        10 RIVERPOINT-NM          23.97      22.99  
  9 Seigel, Jenna              9 YMCA                   20.16      23.54  
 10 Abeita, Tracee            10 YMCA                   24.33      23.62  
 11 Moffat, Rebecca           10 YMCA                   24.12      23.87  
 12 Herring, Liz              10 MIDTOWN-NM             22.12      24.75  
 13 Schneider, Katie           9 CHAMISA                26.06      25.19  
 14 Purrington, Julia         10 RIVERPOINT-NM          25.22      25.56  
 15 Arnn, Sydney               9 RIVERPOINT-NM          26.12      25.59  
 16 Gonzales, Abby             9 MIDTOWN-NM             25.00      26.03  
 17 Aalchus, Alissa            9 RIVERPOINT-NM          24.91      26.50  
 18 Short, Mara               10 RIVERPOINT-NM          25.97      26.59  
 19 Flynn, Rachel              9 RIVERPOINT-NM          28.37      27.34  
 20 Pazand, Julia             10 CHAMISA                29.08      27.56  
 21 Abdulla, Mais             10 YMCA                   48.32      27.59  
 22 Green, Claire              9 MIDTOWN-NM             25.50      27.87  
 23 Rivas, Rayne               9 YMCA                   29.92      28.56  
 24 Thibodeau, Kasey          10 YMCA                   27.91      28.79  
 25 Cameron, Maya              9 YMCA                   26.30      29.53  
 26 Miller, Rose              10 YMCA                   27.26      30.34  
 27 Pacheco, Nicolette         9 CHAMISA                28.25      30.35  
 28 Kmatz, Kellison           10 YMCA                   31.47      30.50  
 29 Thomas, Molly              9 RIVERPOINT-NM          30.00      33.28  
 30 Moore, Katie              10 CHAMISA                31.85      35.41  
 31 Tafoya, Elena              9 CHAMISA                29.65      37.58  
 
Event 64  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langsfeld, Jeremy         10 YMCA                   19.76      19.81  
  2 Meyer-Hagen, Caleb         9 YMCA                   19.01      20.00  
  3 Martinez, Marquez         10 RIVERPOINT-NM          22.12      20.94  
  4 Jones, Quentin            10 RIVERPOINT-NM          21.15      21.66  
  5 Seaver, Ethan              9 YMCA                   22.48      23.25  
  6 Zolyomi, Bence             9 YMCA                   22.58      24.21  
  7 Salazar, Javier           10 CHAMISA                24.41      24.40  
  8 Salazar, Santiago          9 CHAMISA                24.98      24.56  
  9 Anslover, John            10 YMCA                   22.80      25.00  
 10 Theoret, Octavian          9 MIDTOWN-NM             25.78      25.47  
 11 Grant, Ethan               9 MIDTOWN-NM             25.90      25.63  
 12 Harlan, Jacob              9 RIVERPOINT-NM          26.59      25.75  
 13 Moore, Kyle                9 CHAMISA                26.02      26.88  
 14 Lett, Brandon              9 CHAMISA                30.34      29.01  
 15 Keahbone, Kameron         10 RIVERPOINT-NM          34.72      35.34  
 16 King, Tanner               9 CHAMISA                   NT      44.00  
 -- Boren, Jaden               9 CHAMISA                   NT         DQ  
 
Event 65  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hightower, Hailey         11 RIVERPOINT-NM          42.81      42.09  
  2 Christiansen, Abigayle    11 YMCA                   42.12      42.92  
  3 Peterson, Lauren          12 CHAMISA                43.26      43.00  
  4 Glass, Kaitlyn            12 RIVERPOINT-NM          43.78      43.38  
  5 McGuire, Karen            12 RIVERPOINT-NM          43.25      43.53  
  6 Kuchar, Abby              12 RIVERPOINT-NM          43.44      43.85  
  7 Talmadge, Arianna         12 RIVERPOINT-NM          46.44      44.79  
  8 Velott, Kayleigh          12 YMCA                   47.45      45.00  
  9 Anslover, Emily           12 YMCA                   45.94      46.10  
 10 Huerta, Nica              12 CHAMISA                48.28      46.87  
 11 Lett, Nicole              11 CHAMISA                50.25      47.68  
 12 Bustos, Samantha          12 RIVERPOINT-NM          51.62      50.16  
 13 Peery, Leah               11 RIVERPOINT-NM          48.13      50.31  
 14 Chavez, Darrian           11 RIVERPOINT-NM          45.18      50.34  
 15 Sanchez, Rebecca          12 YMCA                   49.55      51.68  
 16 Egan, Kelly               11 YMCA                   50.26      52.53  
 17 Sedoryk, Andrea           12 CHAMISA                59.96      54.15  
 18 Rodriguez, Mikaila        12 YMCA                   49.58    1:00.13  
 19 Rosprim, Mary Catherine   11 RIVERPOINT-NM          59.22    1:00.53  
 20 Lett, Victoria            12 CHAMISA              1:03.06    1:09.41  
 21 Laub, Tingting            11 YMCA                 1:18.62    1:11.35  
 22 Sheffield, Megan          11 CHAMISA              1:09.86    1:12.73  
 
Event 66  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langsfeld, John Paul      12 YMCA                   39.55      39.63  
  2 Balmer, NiKolaus          12 CHAMISA                42.59      42.10  
  3 Moore, Julian             11 YMCA                   45.20      42.75  
  4 Grant, Jacob              12 MIDTOWN-NM             50.03      45.32  
  5 Hansen, Andrew            11 RIVERPOINT-NM          50.16      49.97  
  6 Dugger, Drew              11 YMCA                   50.03      51.81  
  7 Seaver, Mark              11 YMCA                   53.03      54.06  
  8 Thomas, William           11 RIVERPOINT-NM          59.68      56.29  
  9 Sanchez, William          11 CHAMISA                55.78      56.97  
 10 Boren, Tanner             12 CHAMISA                59.41    1:00.59  
 
Event 67  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buser, Rachel             14 YMCA                 1:15.75    1:16.93  
  2 Frodgue, Jazmyne          14 YMCA                 1:28.74    1:26.40  
  3 Nielsen, Carla            14 CHAMISA              1:32.21    1:30.96  
  4 Dobson, Jackie            14 YMCA                 1:37.20    1:31.84  
  5 Rosprim, Claire           14 RIVERPOINT-NM        1:36.81    1:33.22  
  6 Gonzales, Sarah           13 MIDTOWN-NM           1:36.56    1:33.44  
  7 Johannes, Natalie         14 YMCA                 1:33.53    1:33.91  
  8 Kuchar, Jenna             13 RIVERPOINT-NM        1:35.31    1:34.44  
  9 Langsfeld, Candace        14 YMCA                 1:33.68    1:34.75  
 10 Sanchez, Christy          13 CHAMISA              1:52.00    1:46.62  
 
Event 68  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Berling, Adam             14 YMCA                 1:16.72    1:15.94  
  2 Sisson, Ryan              14 RIVERPOINT-NM        1:19.75    1:18.44  
  3 Goulart, Igor             14 YMCA                 1:24.84    1:19.56  
  4 Roberson, Warren          13 YMCA                 1:27.65    1:22.97  
  5 Mascarenas, Joseph        13 RIVERPOINT-NM        1:29.75    1:27.72  
  6 Chavez, David             13 RIVERPOINT-NM        1:42.97    1:37.00  
  7 Tanner, Vance             14 MIDTOWN-NM           1:40.54    1:37.59  
 
Event 69  Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bachicha, Anne            15 MIDTOWN-NM           1:24.53    1:21.28  
  2 Boivin, Aubree            17 YMCA                 1:25.57    1:22.15  
  3 Smatana, Cassie           16 YMCA                 1:29.04    1:26.31  
 -- Deuel, Daniela            16 RIVERPOINT-NM        1:37.77         DQ  
 
Event 70  Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brooks, David             16 YMCA                 1:11.36    1:09.09  
  2 Frodgue, Niko             16 YMCA                 1:14.58    1:11.50  
  3 Langsfeld, Joel           16 YMCA                 1:15.01    1:11.69  
  4 Gonzales, Josh            15 MIDTOWN-NM           1:25.53    1:23.96  
  5 Berling, Ben              15 YMCA                 1:33.42    1:29.44  
 
Event 71  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Claire        7 YMCA                   18.90      19.65  
  2 Jones, Savannah            8 RIVERPOINT-NM          21.62      22.38  
  3 Martinez, Aleah            8 RIVERPOINT-NM          22.34      24.65  
  4 Reeves, Raegan             6 YMCA                   29.40      25.47  
  5 Stucker, Kayli             8 RIVERPOINT-NM          23.72      25.50  
  6 Martinez, Kayla            6 RIVERPOINT-NM          28.09      25.59  
  7 Martin, Kelsey             8 RIVERPOINT-NM          28.53      29.44  
  8 Anslover, Jamie            8 YMCA                   32.96      29.94  
  9 Moffat, Mellianda          8 YMCA                   35.40      30.88  
 10 Kuchar, Claudia            7 RIVERPOINT-NM          35.15      37.99  
 11 Montano, Jene'             7 RIVERPOINT-NM          42.99      41.72  
 12 Grant, Hannah              8 MIDTOWN-NM             52.94      50.63  
 
Event 72  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harlan, Joshua             6 RIVERPOINT-NM          23.85      22.69  
  2 Rivas, Rory                8 YMCA                   23.40      23.28  
  3 Vernon, Trenton            8 YMCA                   25.90      23.34  
  4 Thibodeau, Tyler           7 YMCA                   27.73      24.50  
  5 Davis, Brandon             8 RIVERPOINT-NM          25.75      25.60  
  6 Dugger, Jackson            8 YMCA                   32.82      30.00  
  7 Atkins, Ryan               8 MIDTOWN-NM             36.82      36.78  
  8 Macherle, Navneet          6 YMCA                   49.05      43.32  
 
Event 73  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Jewel        10 YMCA                   15.53      15.75  
  2 Whitezell, Harlee         10 RIVERPOINT-NM          17.53      16.50  
  3 Parra, Samantha           10 RIVERPOINT-NM          16.19      16.65  
  4 Cook, McKenzie            10 CHAMISA                18.09      16.83  
  5 Stockton, Abby             9 YMCA                   18.63      18.57  
  6 Hightower, Kaycee          9 RIVERPOINT-NM          20.84      19.25  
  7 Senn, Megan               10 RIVERPOINT-NM          20.16      19.75  
  8 Fenton, Madison           10 CHAMISA                18.94      20.32  
  8 Moffat, Rebecca           10 YMCA                   19.18      20.32  
 10 Clifford, Kaylyn          10 RIVERPOINT-NM          19.56      20.66  
 11 Lopez, Serafina            9 RIVERPOINT-NM          24.81      20.94  
 12 Custer, Amanda             9 YMCA                   20.92      22.77  
 13 Montano, Gabriela         10 RIVERPOINT-NM          26.84      22.90  
 14 Jawad, Ghadah             10 YMCA                   39.91      23.61  
 15 Arnn, Sydney               9 RIVERPOINT-NM          26.72      25.88  
 16 Green, Claire              9 MIDTOWN-NM             31.84      28.09  
 17 Flynn, Rachel              9 RIVERPOINT-NM          32.29      28.50  
 
Event 74  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruckman, Monty           10 YMCA                   15.11      16.34  
  2 Retter, Michael           10 YMCA                   18.56      17.00  
  3 Stanopiewicz, Will         9 YMCA                   18.07      18.23  
  4 Clifford, Troy             9 RIVERPOINT-NM          19.40      18.69  
  5 Langsfeld, Jeremy         10 YMCA                   19.69      19.84  
  6 Johannes, Seth             9 YMCA                   18.67      19.94  
  7 Johnston, Dylan           10 RIVERPOINT-NM          20.34      20.17  
  8 Kelly, Nick               10 MIDTOWN-NM             19.50      20.90  
  9 Carrillo, Ian             10 YMCA                   25.27      21.04  
 10 Macherle, Anand           10 YMCA                   21.21      21.13  
 11 Salazar, Javier           10 CHAMISA                20.78      21.28  
 12 Salazar, Santiago          9 CHAMISA                19.50      22.19  
 13 Powell, Brandon           10 YMCA                   20.30      22.69  
 14 Anslover, John            10 YMCA                   25.32      23.87  
 15 Strebe, Luke               9 RIVERPOINT-NM          29.00      24.29  
 16 Jawad, Bashar             10 YMCA                   30.92      25.03  
 17 Lett, Brandon              9 CHAMISA                   NT      28.72  
 18 Rodriguez, Christian       9 YMCA                   40.55      34.91  
 
Event 75  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stockton, Nicole          12 YMCA                   31.92      33.90  
  2 Christiansen, Abigayle    11 YMCA                   35.59      35.63  
  3 Talmadge, Arianna         12 RIVERPOINT-NM          38.50      36.56  
  4 Cavellier, Natalie        12 RIVERPOINT-NM          37.99      38.30  
  5 Huerta, Nica              12 CHAMISA                38.96      40.22  
  6 Fenton, Morgan            12 CHAMISA                41.66      41.18  
  7 Pliel-Pino, Tatiana       11 RIVERPOINT-NM          41.34      41.59  
  8 Peery, Leah               11 RIVERPOINT-NM          42.97      42.22  
  9 Abdulla, Milad            11 YMCA                   55.13      48.08  
 10 Rodriguez, Mikaila        12 YMCA                 1:02.11      48.15  
 11 Lett, Nicole              11 CHAMISA                   NT      53.66  
 12 Egan, Kelly               11 YMCA                   59.67    1:02.53  
 
Event 76  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Berling, Sammy            12 YMCA                   34.25      34.34  
  2 Langsfeld, John Paul      12 YMCA                   37.19      37.15  
  3 Ibarra, Isaias            11 MIDTOWN-NM             49.84      37.97  
  4 Moore, Julian             11 YMCA                   39.52      41.56  
  5 Arroyo, Jeremy            11 RIVERPOINT-NM          42.05      43.14  
  6 McCravey, Justen          12 CHAMISA                42.07      44.25  
  7 Ohrberg, Jonas            12 YMCA                   43.18      46.37  
 
Event 77  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Michelle          14 YMCA                   28.80      29.72  
  2 Foiles, Jenna             13 YMCA                   31.53      31.00  
  3 Frodgue, Jazmyne          14 YMCA                   32.12      33.84  
  4 Liesse, Rachel            14 CHAMISA                34.25      34.68  
  5 Dobson, Jackie            14 YMCA                   35.77      35.50  
  6 Johannes, Natalie         14 YMCA                   35.09      36.41  
  7 Langsfeld, Candace        14 YMCA                   36.09      36.47  
  8 Hromas, Isabel            13 CHAMISA                37.47      37.43  
  9 Gorley, Samantha          13 YMCA                   47.09      40.75  
 10 Kuchar, Jenna             13 RIVERPOINT-NM          47.19      46.06  
 11 Ross, Kassidy             13 RIVERPOINT-NM          48.15      47.59  
 
Event 78  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Tristan          14 YMCA                   27.40      27.03  
  2 Pliel-Pino, Gabriel       14 RIVERPOINT-NM          27.28      27.09  
  3 Bruckman, Charles         13 YMCA                   31.10      32.28  
  4 Roberson, Warren          13 YMCA                   36.04      33.14  
  5 Ibarra, Dario             13 MIDTOWN-NM             40.28      39.28  
  6 Hagg, Taylor              13 YMCA                   47.42      45.78  
 
Event 79  Women 15-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grant, Paige              15 YMCA                   32.12      30.94  
  2 Hightower, Rylie          15 RIVERPOINT-NM          31.71      31.78  
  3 Boivin, Aubree            17 YMCA                   32.25      32.12  
  4 Byndas, Jackie            15 CHAMISA                32.93      32.25  
  5 Mele, Serae               15 CHAMISA                36.49      34.69  
  6 Price, Amber              15 RIVERPOINT-NM          40.93      38.56  
 
Event 80  Men 15-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Trevor           16 YMCA                   26.15      26.12  
  2 Kelly, Tyler              18 MIDTOWN-NM             26.88      26.44  
  3 Langsfeld, Joel           16 YMCA                   27.52      26.95  
  4 Burdge, Colin             17 YMCA                   27.31      28.06  
  5 Bachicha, Andrew          18 MIDTOWN-NM             27.59      28.15  
  6 Frodgue, Niko             16 YMCA                   28.69      29.37  
  7 Brooks, Paul              17 YMCA                   32.40      30.60  
  8 Berling, Ben              15 YMCA                   33.26      32.10  
  9 Arroyo, Jordon            16 RIVERPOINT-NM          32.22      32.57  
 10 Ballance, Ben             16 MIDTOWN-NM             36.75      33.32  
 11 Seeley, Matthew           15 RIVERPOINT-NM          42.50      41.25  
 
                    Combined Team Scores - Through Event 80                    
 
  1. YMCA Dolphins                      1049   2. Riverpoint Pirahnas               
696.5
  3. Chamisa Hills Country Club        237.5   4. Midtown Marlins                     
157