Licensed to Sundance Aq. Assoc. Champ Meet
                                       Hy-Tek's Meet Manager 7/17/2008 09:30 PM
                    District D - July 17, 2008 - 7/17/2008                     
                                    Results                                    
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Donnell, Mikelle         8 YMCA                             17.63  
  2 DeVore, Alexis             8 YMCA                             17.72  
  3 Reeves, Raegan             7 YMCA                             18.18  
  4 Trainor, Madison           8 FHCC                             19.57  
  5 Kim, Nayoung               7 YMCA                             20.13  
  6 Wickstrom, Lily            8 FHCC                             21.39  
  7 Chavez, Aurelia            8 SOC Stingrays                    21.55  
  8 Botko, Kayla               6 SOC Stingrays                    21.97  
  9 Baur, Sonja                7 FHCC                             22.06  
 10 Goheen, Hailey             7 FHCC                             22.08  
 11 Seaver, Emily              6 YMCA                             23.29  
 12 Wrenn, Athena              8 SOC Stingrays                    25.22  
 13 Wick, Elyse                7 YMCA                             25.53  
 14 Goheen, Mandy              6 FHCC                             25.56  
 15 Gates, Kelsey              7 FHCC                             25.87  
 16 Esquivel, Zoe              7 SOC Stingrays                    26.06  
 17 Armijo, Kaelyn             7 SOC Stingrays                    26.18  
 18 Bernhart, Grace            7 FHCC                             26.50  
 19 Chavez, Alana              7 SOC Stingrays                    27.67  
 20 Ruggles, Davin             7 FHCC                             29.08  
 21 Fitzpatick, Caitlin        6 RR Sharks                        29.50  
 22 McCormick, Victoria        7 Sandia Heights                   32.84  
 23 Bakker, Valerie            6 SOC Stingrays                    34.62  
 24 Seaver, Nicole             5 YMCA                             35.38  
 25 Cheves, Hannah             6 FHCC                             37.69  
 26 Darsey, Heidi              7 Sandia Heights                   37.72  
 27 Armijo, Aaliyah            6 SOC Stingrays                    48.17  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thibodeau, Tyler           8 YMCA                             17.56  
  2 Larson, Thor               8 FHCC                             19.91  
  3 Petre, Brett               8 RR Sharks                        20.63  
  4 Zolyomi, Andras            5 YMCA                             22.61  
  5 Davis, Bowen               8 FHCC                             22.68  
  6 Jawad, Nidal               7 YMCA                             22.81  
  7 Baca, Zechariah            6 YMCA                             23.00  
  8 Spencer, Scott             8 FHCC                             24.94  
  9 Alvis, Chad                8 FHCC                             26.60  
 10 DiBartolomeo, Jeremy       6 SOC Stingrays                    26.96  
 11 Costello, Ryan             6 YMCA                             27.78  
 12 O'Donnell, Darien          5 YMCA                             29.63  
 13 Lewis, Carl                8 SOC Stingrays                    30.12  
 14 Osman, Malik               8 SOC Stingrays                    30.13  
 15 Vigil, Trevor              6 RR Sharks                        30.35  
 16 Spencer, Mark              8 FHCC                             31.69  
 17 Burgos, Ethan              8 FHCC                             31.90  
 18 Spencer, Russell           6 FHCC                             32.62  
 19 Sager, Caleb               6 SOC Stingrays                    33.13  
 20 McCormick, Ben             7 Sandia Heights                   33.89  
 21 Malone, Leo                8 SOC Stingrays                    33.91  
 22 Custer, Evan               6 YMCA                             34.28  
 23 Wickstrom, Jack            6 FHCC                             34.75  
 24 Davis, Stone               6 FHCC                             37.87  
 25 Engler, Eric               8 SOC Stingrays                    38.53  
 26 Ellis, Matthew             8 FHCC                             40.40  
 27 Chavez, Matthew            5 SOC Stingrays                    41.72  
 28 Mullany, Conner            6 FHCC                             51.02  
 29 Rowe, Nathaniel            7 FHCC                             52.36  
 30 Riley, Colin               6 YMCA                           1:13.35  
 
Event 13  Girls 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Custer, Amanda            10 YMCA                             14.35  
  2 Trainor, Samantha         10 FHCC                             15.20  
  3 Cameron, Maya             10 YMCA                             16.57  
  4 Darsey, Ruth              10 Sandia Heights                   17.16  
  5 Anslover, Jamie            9 YMCA                             17.28  
  6 Rodriguez, Shyanne        10 FHCC                             17.31  
  7 Rivas, Rayne              10 YMCA                             17.43  
  8 Wittler, Riley            10 FHCC                             18.03  
  9 Adame, Celina             10 RR Sharks                        18.59  
 10 Salome, Mia               10 SOC Stingrays                    20.06  
 11 Allen, Emily              10 FHCC                             20.18  
 12 Cutchall, Melissa          9 SOC Stingrays                    20.50  
 13 Fitzpatick, Ashley         9 RR Sharks                        20.79  
 14 Mullany, Molly             9 FHCC                             21.25  
 15 Hwash, Noir                9 YMCA                             21.76  
 16 Bernhart, Hannah           9 FHCC                             22.27  
 17 Sager, Camryn             10 SOC Stingrays                    23.50  
 18 Leeson, Caitlyn            9 YMCA                             24.13  
 19 Saenz, Alizabeth          10 SOC Stingrays                    25.94  
 20 Park, Hyerin               9 SOC Stingrays                    27.52  
 21 Steer, Haley               9 FHCC                             28.87  
 22 Gomez, Evelyn             10 SOC Stingrays                    29.81  
 23 Rowe, Isabelle             9 FHCC                             32.53  
 24 Gomez, Alondra            10 SOC Stingrays                    42.64  
 
Event 14  Boys 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Caleb        10 YMCA                             14.19  
  2 Stanopiewicz, Will        10 YMCA                             14.38  
  3 Johannes, Seth            10 YMCA                             15.13  
  4 Seaver, Ethan             10 YMCA                             16.93  
  5 Rivas, Rory                9 YMCA                             17.49  
  6 Lucero, Matthew           10 SOC Stingrays                    17.54  
  7 Crespin, Tyler            10 SOC Stingrays                    17.60  
  8 McCormick, Will           10 Sandia Heights                   18.44  
  9 Timmins, Joe               9 Sandia Heights                   18.47  
 10 Padilla, Gilbert          10 SOC Stingrays                    18.63  
 11 Gomez, Zachary             9 YMCA                             20.13  
 12 Malone, Edmund            10 SOC Stingrays                    20.58  
 13 Lewis, Lee                10 SOC Stingrays                    20.82  
 14 Harrington, Mark           9 FHCC                             21.84  
 15 Botko, Ryan                9 SOC Stingrays                    21.91  
 16 Adair, Ryan                9 RR Sharks                        23.19  
 17 Hughes, Sammy              9 FHCC                             23.44  
 18 Baca, Brett               10 FHCC                             23.68  
 19 Wick, Tracey              10 YMCA                             24.08  
 20 Kmatz, Jeff               10 YMCA                             26.64  
 21 Burgos, Griffin            9 FHCC                             35.43  
 22 Romine, Dale               9 YMCA                             37.28  
 
Event 15  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stanzione, Angelina       12 SOC Stingrays                    30.86  
  2 Truelock, Lucie           12 FHCC                             31.37  
  3 Burton, Elisabeth         12 RR Sharks                        34.22  
  4 Abdulla, Milad            12 YMCA                             35.00  
  4 Thibodeau, Kasey          11 YMCA                             35.00  
  6 Hanks, Sydney             11 FHCC                             35.65  
  7 Abeita, Tracee            11 YMCA                             36.63  
  8 Hughes, Lauren            12 FHCC                             38.93  
  9 Abdulla, Mais             11 YMCA                             40.17  
 10 Laub, Tingting            12 YMCA                             40.22  
 11 Jawad, Ghadah             11 YMCA                             40.65  
 12 Swafford, Raylin          11 RR Sharks                        41.85  
 13 Gonzales, Charlie         11 SOC Stingrays                    42.58  
 14 Hawash, Hannah            11 YMCA                             43.53  
 15 Aster, Julie              11 SOC Stingrays                    44.28  
 16 Espinosa, Olivia          12 FHCC                             44.75  
 17 Egan, Kelly               12 YMCA                             47.07  
 18 Armijo, Adrianna          11 SOC Stingrays                    49.07  
 19 Lucero, Teresa            11 SOC Stingrays                    54.68  
 
Event 16  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Esquivel, Zeb             12 SOC Stingrays                    30.04  
  2 Billstrand, Tim           11 FHCC                             32.91  
  3 Retter, Michael           11 YMCA                             33.07  
  4 Moore, Julian             12 YMCA                             33.86  
  5 Tebo, Luke                12 YMCA                             34.28  
  6 Wylie, Jesse              11 FHCC                             34.84  
  7 Squier, Grant             12 FHCC                             35.50  
  8 Jawad, Bashar             11 YMCA                             35.51  
  9 Grider, Dennis            12 SOC Stingrays                    35.65  
 10 Romine, Max               11 YMCA                             36.42  
 11 Sanders, William          11 YMCA                             36.56  
 12 Kim, Leo                  11 YMCA                             37.03  
 13 Rutherford, Travis        12 YMCA                             37.50  
 14 Sedillo, Tony             11 FHCC                             37.72  
 15 White, Anthony            11 SOC Stingrays                    38.22  
 16 Alvis, Timothy            12 FHCC                             38.63  
 17 Seaver, Mark              12 YMCA                             40.09  
 18 Lorenzen, Jacob           11 YMCA                             40.60  
 19 Fleming, Landon           11 YMCA                             40.88  
 20 Alvis, Tyler              12 FHCC                             42.21  
 21 Gallegos, Jeremy          11 SOC Stingrays                    44.40  
 22 Lewis, Jacob              11 SOC Stingrays                    52.12  
 23 Ghosh, Anijik             11 SOC Stingrays                    52.81  
 24 Cutchall, Joseph          12 SOC Stingrays                    55.74  
 25 Vigil, Alex               11 RR Sharks                        55.85  
 26 Embree, Alex              11 RR Sharks                      1:15.62  
 
Event 17  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Foiles, Jenna             14 YMCA                             27.28  
  2 Wolfe, Jessica            14 FHCC                             29.13  
  3 Fine, Taylor              14 FHCC                             29.65  
  4 Vinson, Jordan            14 SOC Stingrays                    30.11  
  5 Adame, Felicia            13 RR Sharks                        30.26  
  6 Contreras, DamiAna        13 SOC Stingrays                    30.30  
  7 Harrington, Meredith      13 FHCC                             30.38  
  8 Stanopiewicz, Jenna       14 YMCA                             30.86  
  9 Contreras, JeriAna        13 SOC Stingrays                    31.06  
 10 Cox, Lauryn               13 RR Sharks                        32.19  
 11 Anslover, Emily           13 YMCA                             32.47  
 12 Warden, Kaitlin           14 SOC Stingrays                    32.98  
 13 Gorley, Samantha          14 YMCA                             33.11  
 14 Balthaser, Sara           13 FHCC                             33.90  
 15 Jones, Yung               14 FHCC                             34.86  
 16 Malone, Mary              13 SOC Stingrays                    35.79  
 17 Baca, Krissy              13 FHCC                             36.47  
 18 Arevalo, Nicole           13 SOC Stingrays                    37.08  
 19 Saugen, Justine           14 FHCC                             37.75  
 20 Laine, Sarah              13 SOC Stingrays                    38.97  
 
Event 18  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sedillo, Brad             13 FHCC                             28.84  
  2 Roberson, Ian             13 YMCA                             29.01  
  3 Hagg, Taylor              14 YMCA                             29.66  
  4 Billstrand, Brian         13 FHCC                             30.37  
  5 Bradford, Joshua          14 FHCC                             30.57  
  6 Allen, Joe                13 FHCC                             31.79  
  7 Thai, Stephen             13 YMCA                             31.82  
  8 Rodarte Jr., Larry        14 RR Sharks                        31.97  
  9 Adair, Bobby              14 RR Sharks                        32.19  
 10 Malone, Luke              14 SOC Stingrays                    34.52  
 11 Espinosa, Mason           13 FHCC                             35.53  
 12 Chadde, Rio               14 SOC Stingrays                    36.60  
 13 Hofner, Hans              13 SOC Stingrays                    37.81  
 14 Embree, Evan              14 RR Sharks                        41.20  
 
Event 19  Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buser, Rachel             15 YMCA                             26.82  
  2 Higgs, Alyssa             18 SOC Stingrays                    27.69  
  3 Engler, Nikki             16 SOC Stingrays                    27.90  
  4 Smatana, Cassie           17 YMCA                             28.80  
  5 Spencer, Marissa          15 FHCC                             28.88  
  6 Grant, Paige              16 YMCA                             29.35  
  7 Langsfeld, Candace        15 YMCA                             29.97  
  8 Vatuone, Theresa          16 FHCC                             30.70  
  9 Licha, Carlie             17 SOC Stingrays                    32.07  
 10 Christensen, Jayme        16 SOC Stingrays                    32.75  
 11 Contreras, Jessica        15 FHCC                             32.78  
 12 Darsey, Callie            16 Sandia Heights                   33.63  
 13 Laine, Regina             15 SOC Stingrays                    35.01  
 14 Ehrhart, Megan            15 FHCC                             35.91  
 15 Rodarte, Amilia           15 RR Sharks                        38.19  
 
Event 20  Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kaula, Kalani             16 YMCA                             23.43  
  2 Brooks, David             17 YMCA                             25.07  
  3 Hagg, Mickey              17 YMCA                             25.18  
  4 Stanzione, Gaetano        16 SOC Stingrays                    25.63  
  5 Doughty, Matthew          15 YMCA                             26.78  
  6 Berling, Ben              16 YMCA                             26.98  
  7 Malone, Alex              16 SOC Stingrays                    27.43  
  8 Rice, Ian                 17 SOC Stingrays                    27.84  
  9 Mahoney, Patrick          15 FHCC                             27.94  
 10 Vinson, Derrick           15 SOC Stingrays                    29.22  
 
Event 21  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Claire        8 YMCA                           1:28.66  
  2 Baur, Maren                8 FHCC                           1:38.00  
  3 Meyer-Hagen, Audrey        6 YMCA                           2:02.31  
  4 Beames, Olivia             7 SOC Stingrays                  2:16.51  
  5 Kim, Nayoung               7 YMCA                           2:26.34  
  6 Seaver, Emily              6 YMCA                           2:29.40  
 
Event 22  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sturdevant, Trey           8 YMCA                           1:27.87  
  2 Berry, Henry               7 YMCA                           1:46.65  
  3 Larson, Thor               8 FHCC                           2:00.94  
  4 Zolyomi, Andras            5 YMCA                           2:25.32  
  5 Jawad, Nidal               7 YMCA                           2:38.92  
  6 Baca, Zechariah            6 YMCA                           2:43.83  
 
Event 23  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Custer, Amanda            10 YMCA                           1:23.23  
  2 Seigel, Jenna             10 YMCA                           1:40.13  
  3 Haynes, Katie              9 FHCC                           1:41.90  
  4 Hofner, Stephanie          9 SOC Stingrays                  1:53.27  
  5 Hofner, Valeria            9 SOC Stingrays                  2:13.00  
 
Event 24  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Duncan               10 YMCA                           1:12.65  
  2 Medley, Trinity A         10 RR Sharks                      1:24.52  
  3 Zolyomi, Bence            10 YMCA                           1:25.56  
  4 Burrows, Corey            10 FHCC                           1:26.43  
  5 Johannes, Seth            10 YMCA                           1:32.09  
  6 Vinson, Whit              10 FHCC                           1:41.61  
  7 Seaver, Ethan             10 YMCA                           1:44.00  
  8 Lucero, Matthew           10 SOC Stingrays                  1:51.88  
  9 Rivas, Rory                9 YMCA                           1:52.04  
 10 Crespin, Tyler            10 SOC Stingrays                  2:05.75  
 
Event 25  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Christiansen, Abigayle    12 YMCA                           1:17.12  
  2 Meyer-Hagen, Jewel        11 YMCA                           1:18.90  
  3 Montoya, Samantha         11 FHCC                           1:25.11  
  4 Abdulla, Milad            12 YMCA                           1:28.87  
  5 Sturdevant, Lee           11 YMCA                           1:29.33  
  6 Burton, Elisabeth         12 RR Sharks                      1:31.50  
  7 Anderson, Emily           11 RR Sharks                      1:39.14  
  8 Swafford, Raylin          11 RR Sharks                      1:42.82  
  9 Laub, Tingting            12 YMCA                           1:42.85  
 10 Egan, Kelly               12 YMCA                           1:49.29  
 
Event 26  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCallon, Austin          12 FHCC                           1:21.03  
  2 Moore, Julian             12 YMCA                           1:22.88  
  3 Anslover, John            11 YMCA                           1:26.92  
  4 Retter, Michael           11 YMCA                           1:27.47  
  5 Langsfeld, Jeremy         11 YMCA                           1:29.47  
  6 Flores, Ricardo           12 SOC Stingrays                  1:35.65  
  7 Wylie, Jesse              11 FHCC                           1:41.21  
  8 Kim, Leo                  11 YMCA                           1:44.75  
 
Event 27  Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Truelock, Amanda          14 FHCC                           1:12.94  
  2 Wolfe, Jessica            14 FHCC                           1:17.30  
  3 Contreras, DamiAna        13 SOC Stingrays                  1:20.53  
  4 Contreras, JeriAna        13 SOC Stingrays                  1:22.44  
  5 Vinson, Jordan            14 SOC Stingrays                  1:22.87  
  6 Anslover, Emily           13 YMCA                           1:25.00  
  7 Gorley, Samantha          14 YMCA                           1:29.27  
  8 Malone, Mary              13 SOC Stingrays                  1:31.09  
  9 Sanders, Victoria         14 YMCA                           1:37.85  
 
Event 28  Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bruckman, Charles         14 YMCA                           1:09.27  
  2 Johannes, Karl            13 YMCA                           1:13.63  
  3 Roach, Devin              14 FHCC                           1:15.17  
  4 Berling, Sammy            13 YMCA                           1:16.19  
  5 Ohrberg, Jonas            13 YMCA                           1:16.91  
  6 Swafford, Jeremy          13 RR Sharks                      1:17.13  
  7 Langsfeld, John Paul      13 YMCA                           1:17.39  
  8 Adair, Bobby              14 RR Sharks                      1:25.56  
  9 Thai, Stephen             13 YMCA                           1:26.27  
 10 Allan, Jeremy             13 RR Sharks                      1:28.36  
 11 Hagg, Taylor              14 YMCA                           1:28.89  
 12 Allen, Joe                13 FHCC                           1:30.20  
 13 Malone, Luke              14 SOC Stingrays                  1:37.84  
 
Event 29  Women 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Higgs, Alyssa             18 SOC Stingrays                  1:07.07  
  2 Buser, Rachel             15 YMCA                           1:08.22  
  3 Higgs, Jennell            16 SOC Stingrays                  1:08.68  
  4 Engler, Nikki             16 SOC Stingrays                  1:13.25  
  5 Johannes, Natalie         15 YMCA                           1:15.70  
  6 Spencer, Caity            17 FHCC                           1:19.94  
  7 Adame, Vanesa             16 RR Sharks                      1:22.54  
  8 Potter, Bianca            16 YMCA                           1:22.81  
  9 Bruckner, Maggie          15 FHCC                           1:28.93  
 10 Contreras, Jessica        15 FHCC                           1:37.45  
 
Event 30  Men 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kaula, Kalani             16 YMCA                             59.71  
  2 Bennett, Trevor           17 YMCA                           1:03.07  
  3 Berling, Adam             15 YMCA                           1:03.22  
  4 Brooks, David             17 YMCA                           1:03.85  
  5 Lorenzen, Luke            16 YMCA                           1:06.46  
  6 Higgins II, Daniel T      16 RR Sharks                      1:11.66  
  7 Berling, Ben              16 YMCA                           1:11.93  
  8 Rice, Ian                 17 SOC Stingrays                  1:12.19  
  9 Romero, Randall           16 SOC Stingrays                  1:16.43  
 10 Doughty, Matthew          15 YMCA                           1:21.09  
 
Event 31  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Donnell, Mikelle         8 YMCA                             21.12  
  2 DeVore, Alexis             8 YMCA                             23.53  
  3 Meyer-Hagen, Audrey        6 YMCA                             25.21  
  4 Armijo, Kaelyn             7 SOC Stingrays                    27.14  
  5 Botko, Kayla               6 SOC Stingrays                    27.90  
  6 Seaver, Emily              6 YMCA                             28.27  
  7 Chavez, Aurelia            8 SOC Stingrays                    30.74  
  8 Bernhart, Grace            7 FHCC                             31.47  
  9 Esquivel, Zoe              7 SOC Stingrays                    31.50  
 10 Vinson, Garland            7 FHCC                             31.72  
 11 Baur, Sonja                7 FHCC                             31.87  
 12 Chavez, Alana              7 SOC Stingrays                    33.66  
 13 Gates, Kelsey              7 FHCC                             33.73  
 14 Goheen, Mandy              6 FHCC                             36.66  
 15 Seaver, Nicole             5 YMCA                             37.60  
 16 Cheves, Hannah             6 FHCC                             38.80  
 17 Armijo, Aaliyah            6 SOC Stingrays                    44.94  
 18 Ruggles, Davin             7 FHCC                             49.19  
 
Event 32  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thibodeau, Tyler           8 YMCA                             23.25  
  2 Davis, Bowen               8 FHCC                             28.13  
  3 Lewis, Carl                8 SOC Stingrays                    28.70  
  4 O'Donnell, Darien          5 YMCA                             31.50  
  5 DiBartolomeo, Jeremy       6 SOC Stingrays                    31.90  
  6 Custer, Evan               6 YMCA                             32.55  
  7 Costello, Ryan             6 YMCA                             33.46  
  8 Spencer, Russell           6 FHCC                             33.55  
  9 Burgos, Ethan              8 FHCC                             36.51  
 10 Spencer, Mark              8 FHCC                             37.39  
 11 Malone, Leo                8 SOC Stingrays                    37.78  
 12 Ellis, Matthew             8 FHCC                             41.25  
 13 Chavez, Matthew            5 SOC Stingrays                    47.60  
 14 Rowe, Nathaniel            7 FHCC                             48.39  
 15 Davis, Stone               6 FHCC                             50.50  
 16 Davis, Marley              6 YMCA                             50.71  
 17 Riley, Colin               6 YMCA                             51.44  
 18 Osman, Malik               8 SOC Stingrays                    51.94  
 19 Wickstrom, Jack            6 FHCC                             54.50  
 
Event 33  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rodriguez, Shyanne        10 FHCC                             20.94  
  2 Cameron, Maya             10 YMCA                             21.15  
  3 Mullany, Molly             9 FHCC                             23.65  
  4 Anslover, Jamie            9 YMCA                             24.10  
  5 Allen, Emily              10 FHCC                             24.56  
  6 Hwash, Noir                9 YMCA                             25.72  
  7 Salome, Mia               10 SOC Stingrays                    25.84  
  8 Rosas, Giovanna           10 SOC Stingrays                    26.01  
  9 Cutchall, Melissa          9 SOC Stingrays                    26.31  
 10 Sager, Camryn             10 SOC Stingrays                    28.94  
 11 Bernhart, Hannah           9 FHCC                             29.34  
 12 Steer, Haley               9 FHCC                             30.08  
 13 Fitzpatick, Ashley         9 RR Sharks                        30.71  
 14 Leeson, Caitlyn            9 YMCA                             31.40  
 15 Hofner, Valeria            9 SOC Stingrays                    31.93  
 16 Gomez, Evelyn             10 SOC Stingrays                    32.51  
 17 Gomez, Alondra            10 SOC Stingrays                    36.25  
 18 Rowe, Isabelle             9 FHCC                             37.77  
 19 Park, Hyerin               9 SOC Stingrays                    38.16  
 20 Saenz, Alizabeth          10 SOC Stingrays                    38.24  
 
Event 34  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Medley, Trinity A         10 RR Sharks                        17.75  
  2 Zolyomi, Bence            10 YMCA                             18.23  
  3 Meyer-Hagen, Caleb        10 YMCA                             19.58  
  4 Johannes, Seth            10 YMCA                             19.83  
  5 Timmins, Joe               9 Sandia Heights                   24.06  
  6 Padilla, Gilbert          10 SOC Stingrays                    24.35  
  7 Harrington, Mark           9 FHCC                             25.55  
  8 McCormick, Will           10 Sandia Heights                   26.03  
  9 Baca, Brett               10 FHCC                             26.37  
 10 Hawash, Samer             10 YMCA                             27.08  
 11 Adair, Ryan                9 RR Sharks                        29.75  
 12 Gomez, Zachary             9 YMCA                             30.42  
 13 Kmatz, Jeff               10 YMCA                             31.03  
 14 Burgos, Griffin            9 FHCC                             31.81  
 15 Romine, Dale               9 YMCA                             36.72  
 
Event 35  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Romine, Tana              12 YMCA                             37.85  
  2 Meyer-Hagen, Jewel        11 YMCA                             37.86  
  3 Sturdevant, Lee           11 YMCA                             41.97  
  4 Hughes, Lauren            12 FHCC                             42.75  
  5 Abeita, Tracee            11 YMCA                             42.90  
  6 Ellis, Emily              11 FHCC                             44.11  
  7 Thibodeau, Kasey          11 YMCA                             45.08  
  8 Abdulla, Mais             11 YMCA                             48.89  
  9 Gonzales, Charlie         11 SOC Stingrays                    58.78  
 10 Hawash, Hannah            11 YMCA                           1:02.25  
 11 Espinosa, Olivia          12 FHCC                           1:04.19  
 12 Armijo, Adrianna          11 SOC Stingrays                  1:05.12  
 13 Lucero, Teresa            11 SOC Stingrays                  1:12.66  
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tebo, Luke                12 YMCA                             39.78  
  2 Anslover, John            11 YMCA                             40.23  
  3 Jawad, Bashar             11 YMCA                             43.17  
  4 Lorenzen, Jacob           11 YMCA                             45.25  
  5 Sanders, William          11 YMCA                             46.26  
  6 Romine, Max               11 YMCA                             47.56  
  7 Rutherford, Travis        12 YMCA                             48.15  
  8 Fleming, Landon           11 YMCA                             50.22  
  9 Flores, Ricardo           12 SOC Stingrays                    51.09  
 10 Lewis, Jacob              11 SOC Stingrays                  1:03.62  
 11 Vigil, Alex               11 RR Sharks                      1:08.14  
 12 Embree, Alex              11 RR Sharks                      1:22.78  
 
Event 37  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrington, Meredith      13 FHCC                           1:20.15  
  2 Gorley, Samantha          14 YMCA                           1:26.88  
  3 Baca, Krissy              13 FHCC                           1:41.50  
  4 Malone, Mary              13 SOC Stingrays                  1:53.22  
  5 Laine, Sarah              13 SOC Stingrays                  2:17.90  
 
Event 38  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johannes, Karl            13 YMCA                           1:13.91  
  2 Berling, Sammy            13 YMCA                           1:15.69  
  3 Ohrberg, Jonas            13 YMCA                           1:21.13  
  4 Arevalo, Jose             14 SOC Stingrays                  1:23.24  
  5 Adair, Bobby              14 RR Sharks                      1:30.21  
  6 Hagg, Taylor              14 YMCA                           1:36.55  
  7 Thai, Stephen             13 YMCA                           1:37.14  
  8 Embree, Evan              14 RR Sharks                      1:41.45  
 
Event 39  Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Higgs, Jennell            16 SOC Stingrays                  1:08.36  
  2 Spencer, Marissa          15 FHCC                           1:16.81  
  3 Langsfeld, Candace        15 YMCA                           1:17.39  
  4 Smatana, Cassie           17 YMCA                           1:18.75  
  5 Grant, Paige              16 YMCA                           1:20.62  
  6 Johannes, Natalie         15 YMCA                           1:21.47  
  7 Potter, Bianca            16 YMCA                           1:23.25  
  8 Adame, Vanesa             16 RR Sharks                      1:23.75  
  9 Laine, Regina             15 SOC Stingrays                  1:36.19  
 10 Rodarte, Amilia           15 RR Sharks                      1:42.03  
 
Event 40  Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Berling, Adam             15 YMCA                           1:03.31  
  2 Bennett, Trevor           17 YMCA                           1:03.60  
  3 Hagg, Mickey              17 YMCA                           1:06.22  
  4 Lorenzen, Luke            16 YMCA                           1:07.96  
  5 Higgins II, Daniel T      16 RR Sharks                      1:13.27  
  6 Romero, Randall           16 SOC Stingrays                  1:15.62  
  7 Vinson, Derrick           15 SOC Stingrays                  1:29.34  
 
Event 51  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baur, Maren                8 FHCC                             35.69  
  2 DeVore, Alexis             8 YMCA                             41.03  
  3 Reeves, Raegan             7 YMCA                             42.75  
  4 Wickstrom, Lily            8 FHCC                             49.64  
  5 Chavez, Aurelia            8 SOC Stingrays                    57.06  
  6 Goheen, Hailey             7 FHCC                             57.59  
  7 Vinson, Garland            7 FHCC                             58.47  
  8 Armijo, Kaelyn             7 SOC Stingrays                  1:01.32  
  9 Botko, Kayla               6 SOC Stingrays                  1:02.12  
 10 Wick, Elyse                7 YMCA                           1:04.00  
 11 Wrenn, Athena              8 SOC Stingrays                  1:05.35  
 12 Esquivel, Zoe              7 SOC Stingrays                  1:06.32  
 13 Chavez, Alana              7 SOC Stingrays                  1:15.71  
 14 Bakker, Valerie            6 SOC Stingrays                  1:21.26  
 15 Armijo, Aaliyah            6 SOC Stingrays                  2:09.67  
 
Event 52  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sturdevant, Trey           8 YMCA                             38.22  
  2 Berry, Henry               7 YMCA                             46.31  
  3 Petre, Brett               8 RR Sharks                        47.81  
  4 Spencer, Scott             8 FHCC                             58.69  
  5 DiBartolomeo, Jeremy       6 SOC Stingrays                  1:02.80  
  6 Lewis, Carl                8 SOC Stingrays                  1:02.84  
  7 Alvis, Chad                8 FHCC                           1:04.06  
  8 Baca, Alex                 8 FHCC                           1:06.38  
  9 Malone, Leo                8 SOC Stingrays                  1:16.50  
 10 Vigil, Trevor              6 RR Sharks                      1:19.63  
 11 Osman, Malik               8 SOC Stingrays                  1:19.78  
 12 Sager, Caleb               6 SOC Stingrays                  1:21.05  
 13 Engler, Eric               8 SOC Stingrays                  1:24.81  
 14 Chavez, Matthew            5 SOC Stingrays                  1:40.82  
 
Event 53  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Trainor, Samantha         10 FHCC                             35.28  
  2 Cameron, Maya             10 YMCA                             37.09  
  3 Darsey, Ruth              10 Sandia Heights                   37.21  
  4 Adame, Celina             10 RR Sharks                        43.00  
  5 Salome, Mia               10 SOC Stingrays                    44.20  
  6 Wittler, Riley            10 FHCC                             45.62  
  7 Allen, Emily              10 FHCC                             49.59  
  8 Rosas, Giovanna           10 SOC Stingrays                    50.56  
  9 Cutchall, Melissa          9 SOC Stingrays                    52.75  
 10 Sager, Camryn             10 SOC Stingrays                    55.50  
 11 Saenz, Alizabeth          10 SOC Stingrays                  1:02.63  
 12 Gomez, Evelyn             10 SOC Stingrays                  1:17.68  
 13 Gomez, Alondra            10 SOC Stingrays                  1:40.66  
 
Event 54  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Duncan               10 YMCA                             28.05  
  2 Medley, Trinity A         10 RR Sharks                        33.07  
  3 Stanopiewicz, Will        10 YMCA                             33.34  
  4 Burrows, Corey            10 FHCC                             33.58  
  5 Timmins, Joe               9 Sandia Heights                   42.72  
  6 Padilla, Gilbert          10 SOC Stingrays                    42.75  
  7 Lewis, Lee                10 SOC Stingrays                    49.10  
  8 Hawash, Samer             10 YMCA                             50.63  
  9 Malone, Edmund            10 SOC Stingrays                    50.70  
 10 Botko, Ryan                9 SOC Stingrays                    50.91  
 11 Hughes, Sammy              9 FHCC                             55.66  
 12 Wick, Tracey              10 YMCA                           1:00.48  
 13 Adair, Ryan                9 RR Sharks                      1:02.91  
 
Event 55  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Christiansen, Abigayle    12 YMCA                           1:06.19  
  2 Stanzione, Angelina       12 SOC Stingrays                  1:11.75  
  3 Romine, Tana              12 YMCA                           1:15.12  
  4 Hanks, Sydney             11 FHCC                           1:20.50  
  5 Abdulla, Milad            12 YMCA                           1:21.78  
  6 Thibodeau, Kasey          11 YMCA                           1:21.84  
  7 Ellis, Emily              11 FHCC                           1:22.15  
  8 Abeita, Tracee            11 YMCA                           1:24.55  
  9 Aster, Julie              11 SOC Stingrays                  1:40.97  
 10 Hawash, Hannah            11 YMCA                           1:50.09  
 11 Armijo, Adrianna          11 SOC Stingrays                  1:55.05  
 12 Lucero, Teresa            11 SOC Stingrays                  2:08.53  
 
Event 56  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Esquivel, Zeb             12 SOC Stingrays                  1:12.40  
  2 Billstrand, Tim           11 FHCC                           1:12.63  
  3 Anslover, John            11 YMCA                           1:13.33  
  4 Grider, Dennis            12 SOC Stingrays                  1:18.81  
  5 Alvis, Timothy            12 FHCC                           1:33.08  
  6 White, Anthony            11 SOC Stingrays                  1:34.10  
  7 Seaver, Mark              12 YMCA                           1:34.86  
  8 Lorenzen, Jacob           11 YMCA                           1:36.43  
  9 Gallegos, Jeremy          11 SOC Stingrays                  1:40.47  
 10 Alvis, Tyler              12 FHCC                           1:41.63  
 11 Lewis, Jacob              11 SOC Stingrays                  1:53.85  
 12 Cutchall, Joseph          12 SOC Stingrays                  2:03.13  
 13 Ghosh, Anijik             11 SOC Stingrays                  2:06.14  
 
Event 57  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Foiles, Jenna             14 YMCA                             59.90  
  2 Wolfe, Jessica            14 FHCC                           1:05.23  
  3 Fine, Taylor              14 FHCC                           1:05.81  
  4 Contreras, DamiAna        13 SOC Stingrays                  1:06.75  
  5 Adame, Felicia            13 RR Sharks                      1:07.59  
  6 Stanopiewicz, Jenna       14 YMCA                           1:08.99  
  7 Cox, Lauryn               13 RR Sharks                      1:11.72  
  8 Warden, Kaitlin           14 SOC Stingrays                  1:15.50  
  9 Balthaser, Sara           13 FHCC                           1:18.32  
 10 Jones, Yung               14 FHCC                           1:23.50  
 11 Baca, Krissy              13 FHCC                           1:25.00  
 12 Sanders, Victoria         14 YMCA                           1:25.13  
 13 Saugen, Justine           14 FHCC                           1:27.41  
 14 Arevalo, Nicole           13 SOC Stingrays                  1:30.61  
 15 Laine, Sarah              13 SOC Stingrays                  1:31.44  
 
Event 58  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bruckman, Charles         14 YMCA                           1:00.47  
  2 Billstrand, Brian         13 FHCC                           1:05.10  
  3 Sedillo, Brad             13 FHCC                           1:05.13  
  4 Arevalo, Jose             14 SOC Stingrays                  1:06.26  
  5 Roberson, Ian             13 YMCA                           1:06.30  
  6 Swafford, Jeremy          13 RR Sharks                      1:06.63  
  7 Rodarte Jr., Larry        14 RR Sharks                      1:13.28  
  8 Bradford, Joshua          14 FHCC                           1:15.99  
  9 Hofner, Hans              13 SOC Stingrays                  1:19.36  
 10 Malone, Luke              14 SOC Stingrays                  1:21.23  
 11 Chadde, Rio               14 SOC Stingrays                  1:24.91  
 12 Allan, Jeremy             13 RR Sharks                      1:25.88  
 
Event 59  Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Marissa          15 FHCC                           1:05.40  
  2 Langsfeld, Candace        15 YMCA                           1:07.31  
  3 Vatuone, Theresa          16 FHCC                           1:08.22  
  4 Potter, Bianca            16 YMCA                           1:11.85  
  5 Christensen, Jayme        16 SOC Stingrays                  1:11.90  
  6 Licha, Carlie             17 SOC Stingrays                  1:12.96  
  7 Darsey, Callie            16 Sandia Heights                 1:17.00  
  8 Contreras, Jessica        15 FHCC                           1:20.19  
  9 Laine, Regina             15 SOC Stingrays                  1:21.21  
 10 Rodarte, Amilia           15 RR Sharks                      1:25.06  
 
Event 60  Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hagg, Mickey              17 YMCA                             55.28  
  2 Stanzione, Gaetano        16 SOC Stingrays                    58.14  
  3 Malone, Alex              16 SOC Stingrays                  1:01.04  
  4 Mahoney, Patrick          15 FHCC                           1:06.72  
  5 Doughty, Matthew          15 YMCA                           1:07.86  
  6 Vinson, Derrick           15 SOC Stingrays                  1:09.25  
 
Event 61  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Claire        8 YMCA                             19.89  
  2 Trainor, Madison           8 FHCC                             22.60  
  3 Meyer-Hagen, Audrey        6 YMCA                             24.81  
  4 Wickstrom, Lily            8 FHCC                             27.20  
  5 Beames, Olivia             7 SOC Stingrays                    29.87  
  6 Wrenn, Athena              8 SOC Stingrays                    30.94  
  7 Vinson, Garland            7 FHCC                             31.18  
  8 Goheen, Hailey             7 FHCC                             31.81  
  9 Bakker, Valerie            6 SOC Stingrays                    33.31  
 10 Ruggles, Davin             7 FHCC                             34.93  
 11 Goheen, Mandy              6 FHCC                             35.15  
 12 Bernhart, Grace            7 FHCC                             36.99  
 13 McCormick, Victoria        7 Sandia Heights                   40.25  
 14 Gates, Kelsey              7 FHCC                             41.31  
 15 Wick, Elyse                7 YMCA                             41.40  
 16 Darsey, Heidi              7 Sandia Heights                   42.04  
 17 Cheves, Hannah             6 FHCC                             44.64  
 18 Fitzpatick, Caitlin        6 RR Sharks                        50.12  
 
Event 62  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sturdevant, Trey           8 YMCA                             20.28  
  2 Larson, Thor               8 FHCC                             22.19  
  3 Berry, Henry               7 YMCA                             22.94  
  4 Zolyomi, Andras            5 YMCA                             27.57  
  5 Spencer, Scott             8 FHCC                             28.97  
  6 Ellis, Matthew             8 FHCC                             35.03  
  7 Spencer, Mark              8 FHCC                             35.25  
  8 Baca, Alex                 8 FHCC                             35.84  
  9 McCormick, Ben             7 Sandia Heights                   36.53  
 10 Costello, Ryan             6 YMCA                             37.27  
 11 Spencer, Russell           6 FHCC                             40.22  
 12 Wickstrom, Jack            6 FHCC                             40.55  
 13 Vigil, Trevor              6 RR Sharks                        47.98  
 
Event 63  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Trainor, Samantha         10 FHCC                             19.47  
  2 Seigel, Jenna             10 YMCA                             22.59  
  3 Rosas, Giovanna           10 SOC Stingrays                    22.94  
  4 Haynes, Katie              9 FHCC                             23.25  
  5 Hofner, Stephanie          9 SOC Stingrays                    24.47  
  6 Hofner, Valeria            9 SOC Stingrays                    24.69  
  7 Fitzpatick, Ashley         9 RR Sharks                        27.91  
  8 Park, Hyerin               9 SOC Stingrays                    28.09  
  9 Mullany, Molly             9 FHCC                             28.68  
 10 Hwash, Noir                9 YMCA                             30.15  
 11 Darsey, Ruth              10 Sandia Heights                   31.00  
 12 Bernhart, Hannah           9 FHCC                             32.57  
 13 Steer, Haley               9 FHCC                             37.53  
 
Event 64  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Caleb        10 YMCA                             18.22  
  2 Vinson, Whit              10 FHCC                             21.44  
  3 Seaver, Ethan             10 YMCA                             22.75  
  4 Harrington, Mark           9 FHCC                             24.28  
  5 Malone, Edmund            10 SOC Stingrays                    25.21  
  6 McCormick, Will           10 Sandia Heights                   25.22  
  7 Wick, Tracey              10 YMCA                             25.25  
  8 Hawash, Samer             10 YMCA                             27.94  
  9 Hughes, Sammy              9 FHCC                             28.25  
 10 Burgos, Griffin            9 FHCC                             29.96  
 11 Gomez, Zachary             9 YMCA                             31.75  
 12 Lewis, Lee                10 SOC Stingrays                    33.46  
 13 Botko, Ryan                9 SOC Stingrays                    34.47  
 14 Kmatz, Jeff               10 YMCA                             38.85  
 15 Romine, Dale               9 YMCA                             42.02  
 
Event 65  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stanzione, Angelina       12 SOC Stingrays                    39.86  
  2 Truelock, Lucie           12 FHCC                             40.59  
  3 Montoya, Samantha         11 FHCC                             42.38  
  4 Burton, Elisabeth         12 RR Sharks                        44.36  
  5 Ellis, Emily              11 FHCC                             44.40  
  6 Sturdevant, Lee           11 YMCA                             46.62  
  7 Aster, Julie              11 SOC Stingrays                    46.75  
  8 Hanks, Sydney             11 FHCC                             47.40  
  9 Hughes, Lauren            12 FHCC                             47.91  
 10 Egan, Kelly               12 YMCA                             48.21  
 11 Gonzales, Charlie         11 SOC Stingrays                    48.25  
 12 Anderson, Emily           11 RR Sharks                        49.14  
 13 Espinosa, Olivia          12 FHCC                             52.09  
 14 Swafford, Raylin          11 RR Sharks                        52.75  
 15 Abdulla, Mais             11 YMCA                             53.44  
 16 Jawad, Ghadah             11 YMCA                             53.62  
 17 Kmatz, Kellison           11 YMCA                             56.31  
 
Event 66  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sanders, William          11 YMCA                             39.24  
  2 Langsfeld, Jeremy         11 YMCA                             40.59  
  3 McCallon, Austin          12 FHCC                             42.25  
  4 Flores, Ricardo           12 SOC Stingrays                    43.00  
  5 Billstrand, Tim           11 FHCC                             43.81  
  6 Tebo, Luke                12 YMCA                             47.03  
  7 Squier, Grant             12 FHCC                             48.59  
  8 Alvis, Tyler              12 FHCC                             50.56  
  9 Alvis, Timothy            12 FHCC                             50.62  
 10 Romine, Max               11 YMCA                             50.78  
 11 Sedillo, Tony             11 FHCC                             51.48  
 12 Seaver, Mark              12 YMCA                             51.72  
 13 Kim, Leo                  11 YMCA                             52.76  
 14 Jawad, Bashar             11 YMCA                             52.78  
 15 Fleming, Landon           11 YMCA                             59.32  
 16 Vigil, Alex               11 RR Sharks                      1:02.73  
 17 Gallegos, Jeremy          11 SOC Stingrays                  1:05.68  
 18 Ghosh, Anijik             11 SOC Stingrays                  1:07.29  
 19 Cutchall, Joseph          12 SOC Stingrays                  1:09.69  
 20 White, Anthony            11 SOC Stingrays                  1:16.83  
 
Event 67  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Truelock, Amanda          14 FHCC                           1:18.21  
  2 Fine, Taylor              14 FHCC                           1:18.88  
  3 Harrington, Meredith      13 FHCC                           1:24.05  
  4 Vinson, Jordan            14 SOC Stingrays                  1:30.67  
  5 Balthaser, Sara           13 FHCC                           1:33.88  
  6 Anslover, Emily           13 YMCA                           1:34.69  
  7 Saugen, Justine           14 FHCC                           1:49.40  
 
Event 68  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Langsfeld, John Paul      13 YMCA                           1:20.38  
  2 Roach, Devin              14 FHCC                           1:20.59  
  3 Arevalo, Jose             14 SOC Stingrays                  1:26.90  
  4 Swafford, Jeremy          13 RR Sharks                      1:28.50  
  5 Bradford, Joshua          14 FHCC                           1:28.75  
  6 Chadde, Rio               14 SOC Stingrays                  1:30.90  
  7 Espinosa, Mason           13 FHCC                           1:35.03  
  8 Rodarte Jr., Larry        14 RR Sharks                      1:36.28  
  9 Sedillo, Brad             13 FHCC                           1:39.35  
 10 Hofner, Hans              13 SOC Stingrays                  1:41.03  
 
Event 69  Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Higgs, Alyssa             18 SOC Stingrays                  1:18.01  
  2 Bruckner, Maggie          15 FHCC                           1:25.29  
  3 Smatana, Cassie           17 YMCA                           1:25.88  
  4 Spencer, Caity            17 FHCC                           1:33.77  
  5 Ehrhart, Megan            15 FHCC                           1:34.85  
  6 Darsey, Callie            16 Sandia Heights                 1:47.22  
 
Event 70  Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brooks, David             17 YMCA                           1:07.06  
  2 Stanzione, Gaetano        16 SOC Stingrays                  1:12.34  
  3 Berling, Adam             15 YMCA                           1:13.06  
 
Event 71  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer-Hagen, Claire        8 YMCA                             16.75  
  2 Baur, Maren                8 FHCC                             18.03  
  3 O'Donnell, Mikelle         8 YMCA                             18.66  
  4 Reeves, Raegan             7 YMCA                             20.75  
  5 Trainor, Madison           8 FHCC                             24.45  
  6 Baur, Sonja                7 FHCC                             28.96  
  7 Beames, Olivia             7 SOC Stingrays                    29.14  
  8 Kim, Nayoung               7 YMCA                             31.57  
  9 Fitzpatick, Caitlin        6 RR Sharks                        45.09  
 10 Seaver, Nicole             5 YMCA                             52.50  
 
Event 72  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thibodeau, Tyler           8 YMCA                             20.97  
  2 Baca, Zechariah            6 YMCA                             26.94  
  3 Jawad, Nidal               7 YMCA                             31.78  
  4 Davis, Bowen               8 FHCC                             33.00  
  5 Custer, Evan               6 YMCA                             36.72  
  6 Petre, Brett               8 RR Sharks                        36.73  
  7 Alvis, Chad                8 FHCC                             37.06  
  8 O'Donnell, Darien          5 YMCA                             40.05  
  9 Baca, Alex                 8 FHCC                             41.38  
 10 Mullany, Conner            6 FHCC                             57.97  
 
Event 73  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Custer, Amanda            10 YMCA                             15.31  
  2 Seigel, Jenna             10 YMCA                             17.53  
  3 Rodriguez, Shyanne        10 FHCC                             18.30  
  4 Rivas, Rayne              10 YMCA                             20.40  
  5 Haynes, Katie              9 FHCC                             20.94  
  6 Wittler, Riley            10 FHCC                             22.41  
  7 Anslover, Jamie            9 YMCA                             23.20  
  8 Adame, Celina             10 RR Sharks                        25.01  
  9 Hofner, Stephanie          9 SOC Stingrays                    25.62  
 10 Leeson, Caitlyn            9 YMCA                             32.28  
 
Event 74  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Duncan               10 YMCA                             14.95  
  2 Burrows, Corey            10 FHCC                             16.87  
  3 Stanopiewicz, Will        10 YMCA                             17.34  
  4 Zolyomi, Bence            10 YMCA                             17.48  
  5 Vinson, Whit              10 FHCC                             21.42  
  6 Lucero, Matthew           10 SOC Stingrays                    22.44  
  7 Rivas, Rory                9 YMCA                             23.15  
  8 Crespin, Tyler            10 SOC Stingrays                    26.56  
 
Event 75  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Christiansen, Abigayle    12 YMCA                             32.83  
  2 Meyer-Hagen, Jewel        11 YMCA                             33.53  
  3 Romine, Tana              12 YMCA                             36.37  
  4 Truelock, Lucie           12 FHCC                             37.31  
  5 Montoya, Samantha         11 FHCC                             37.44  
  6 Jawad, Ghadah             11 YMCA                             44.81  
  7 Anderson, Emily           11 RR Sharks                        46.68  
  8 Laub, Tingting            12 YMCA                             46.84  
 
Event 76  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Retter, Michael           11 YMCA                             36.66  
  2 McCallon, Austin          12 FHCC                             37.81  
  3 Moore, Julian             12 YMCA                             38.59  
  4 Grider, Dennis            12 SOC Stingrays                    40.26  
  5 Esquivel, Zeb             12 SOC Stingrays                    40.29  
  6 Langsfeld, Jeremy         11 YMCA                             41.70  
  7 Rutherford, Travis        12 YMCA                             45.64  
  8 Wylie, Jesse              11 FHCC                             47.26  
  9 Squier, Grant             12 FHCC                             51.75  
 
Event 77  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Foiles, Jenna             14 YMCA                             28.60  
  2 Truelock, Amanda          14 FHCC                             33.59  
  3 Stanopiewicz, Jenna       14 YMCA                             35.34  
  4 Contreras, JeriAna        13 SOC Stingrays                    35.56  
  5 Warden, Kaitlin           14 SOC Stingrays                    39.44  
  6 Adame, Felicia            13 RR Sharks                        40.44  
  7 Sanders, Victoria         14 YMCA                             44.29  
  8 Arevalo, Nicole           13 SOC Stingrays                    49.91  
 
Event 78  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bruckman, Charles         14 YMCA                             29.94  
  2 Roach, Devin              14 FHCC                             32.29  
  3 Johannes, Karl            13 YMCA                             32.33  
  4 Berling, Sammy            13 YMCA                             32.41  
  5 Ohrberg, Jonas            13 YMCA                             33.53  
  6 Billstrand, Brian         13 FHCC                             33.75  
  7 Roberson, Ian             13 YMCA                             33.92  
  8 Langsfeld, John Paul      13 YMCA                             34.55  
  9 Allen, Joe                13 FHCC                             36.43  
 
Event 79  Women 15-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Higgs, Jennell            16 SOC Stingrays                    29.37  
  2 Buser, Rachel             15 YMCA                             29.62  
  3 Engler, Nikki             16 SOC Stingrays                    32.08  
  4 Grant, Paige              16 YMCA                             33.06  
  5 Vatuone, Theresa          16 FHCC                             36.78  
  6 Adame, Vanesa             16 RR Sharks                        36.91  
  7 Spencer, Caity            17 FHCC                             38.09  
  8 Bruckner, Maggie          15 FHCC                             40.45  
  9 Ehrhart, Megan            15 FHCC                             40.94  
 
Event 80  Men 15-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kaula, Kalani             16 YMCA                             24.94  
  2 Bennett, Trevor           17 YMCA                             26.72  
  3 Lorenzen, Luke            16 YMCA                             29.32  
  4 Berling, Ben              16 YMCA                             29.57  
  5 Rice, Ian                 17 SOC Stingrays                    30.12  
  6 Higgins II, Daniel T      16 RR Sharks                        31.13  
  6 Malone, Alex              16 SOC Stingrays                    31.13  
  8 Romero, Randall           16 SOC Stingrays                    35.90